Як правильно вибрати м’які меблі?

Як часто ми стикаємося з проблемою покупки речей, непридатних для нашого будинку? Начебто вибирали довго і з любов’ю, прискіпливо розглядаючи покупку аж до дрібниць… А принесли додому (привезли, насилу затягли в квартиру, зібрали), а дверцята шафи впираються в стіну, диван не влазить в нішу, та й крісла, такі зручні в магазині, здаються жорсткими і не вписуються в інтер’єр. Що, здавалося б, може бути ще гірше?

Stella-beige-3-2 (1)Габаритні м’які меблі не дуже хочеться тягати з поверху на поверх, та й меблі зазвичай не придбавають щомісяця. Якщо вже придбали, то на 5-6 років, не менше. Так що, вибирати доведеться куди більш ретельно і прискіпливо. Спробуйте підійти до покупки м’яких меблів з практичною боку.

Подумайте, куди можна буде розставити весь м’який гарнітур, варто навіть промальовувати майбутній план кімнати з усіма елементами меблів. Заміряйте площу стін, взагалі наскільки можна поставтеся до покупки творчо.

Якщо ви шукаєте якісні меблі, то за даним посиланням https://mark-lviv.com.ua/uk/miaki_mebli/ ви знайдете те, що вам потрібно.

У салоні м’яких меблів, після того як ви виберете вподобану модель, посидьте на дивані, можете навіть на хвилинку прилягти — адже ви повинні знати, як поведе себе майбутній диван в справі. Зверніть увагу на найменший скрип, на жорсткість сидінь, на зручність спинки, підлокітників, адже річ повинна служити вам не один рік. До речі, посоватися на дивані — зовсім не соромно, після того як ви встанете з крісла або дивана, подивіться чи немає глибоких вм’ятин, оббивка повинна швидко прийняти колишню натягнуту форму. Якщо на тому місці, де ви присіли, залишився помітний слід, воно не прийняло своєї форми протягом пари хвилин, то сміливо відмовтеся від покупки.

Прискіпливо придивіться до матеріалу зовнішньої оббивки. Пам’ятайте, приємна на дотик тканина не завжди буває якісною. Так, наприклад, усіма улюблений м’який велюр зовсім за короткий час стирається і залишає жахливі «залисини», та й пил в такі тканини набивається дуже швидко. Велюр не можна піддавати вологому чищенню, а від сухого стираються м’які ворсинки. Найстійкішою тканиною для оббивки вважається аналог велюру, такий собі штучний варіант — мікрофібра.

Визначившись з красивою оббивкою, обов’язково зверніть увагу на те, чим покритий диван ззаду. Будь-який поважаючий себе виробник м’яких меблів завжди використовує ту ж оббивну тканину, що і на всій поверхні дивана. Будь-які нерівності, тканина, що випирає, меблеві скоби, що стирчать по кутах моделі — все це повинно вас насторожити, такі «дрібниці» говорять про низьку якість м’яких виробів.

При покупці загляньте всередину дивана, поцікавтеся, з чого зроблений каркас, що знаходиться під оббивкою, який механізм трансформації перетворить диван на зручне ліжко. Запам’ятайте, будь-які практичні м’які меблі повинна мати надійну внутрішню конструкцію, міцну основу, довговічні вузли і кріплення в механізмі трансформації.

Ну і наостанок, при покупці м’якого меблевого гарнітура обов’язково прислухайтеся до свого внутрішнього голосу — в першу чергу меблі вам повинні сподобатися, а решта лише справа техніки і функціональності. Радуйте себе новими придбаннями, і ваш будинок перетвориться до невпізнання.