Як правильно вибрати меблі для вітальні?

Вітальня кімната є найкращим місцем для реалізації будь-яких дизайнерських задумів.

 

88f135a483ef01fac8d7b920488085e4_XLЯк правильно вибрати меблі для вітальні?

 

Вітальня одночасно є місцем для прийому гостей і разом з тим місцем відпочинку для всіх домочадців, тому до меблів для вітальні пред’являються особливі вимоги. Сучасні меблі для вітальні вражають своїм різноманіттям і величезним вибором дизайнерського оформлення, це в свою чергу дозволяє вибрати варіант, який максимально відповідає загальному стильовому оформленню та інтер’єру в цілому.

Зауважимо, що на сайті https://mayertrade.com.ua/12-kollekcii-gostinyh ви можете придбати красиві та стильні колекції меблів для вітальні за найнижчими цінами.

 

Вітальня, як правило, передбачає наявність м’яких меблів (диван, кутовий диван, крісла, стільці), модульних меблів (стелажі, стінки), журнального столика, а в деяких випадках обіднього столу. Тим не менше, кількість меблів у вітальні безпосередньо визначається потребами всієї родини, а також розміром і особливостями приміщення.

 

Дизайнери радять у вітальні створювати умовний «центр», поряд з яким в результаті будуть розташовуватися всі інші меблі. Наприклад, таким центром може служити обідній стіл, телевізор або камін.

 

Розмір приміщення

 

Меблі для вітальні неодмінно повинні відповідати площі кімнати. У просторій вітальні можна зонувати простір за допомогою меблів різного функціонального призначення, наприклад, можна відокремити обідню зону від зони відпочинку.

 

Для вітальні з невеликою площею непоганим рішенням стануть багатофункціональні меблі, а також меблі-трансформери. Сьогодні на споживчому ринку представлені різні моделі меблів, які крім естетичних характеристик володіють високою функціональністю і практичністю.

 

Колірна гамма меблів для вітальні

 

Перед покупкою меблів рекомендується визначити, яким ви прагнете бачити інтер’єр вітальні — яскравим і неординарним або навпаки спокійним і розслаблюючим. Від цього чинника безпосередньо залежить вибір колірної гами.

 

Зверніть увагу, меблі світлих тонів допоможуть візуально збільшити простір вітальні, тоді як меблі темних відтінків дозволять створити в інтер’єрі контрастні акценти, і зонувати простір.

 

Якщо вітальня є виключно місцем для відпочинку, віддавайте перевагу нейтральним спокійним відтінкам.

 

Для вітальні, де плануються веселі гуляння і зустрічі з друзями можна вибрати яскраві кольори, які допоможуть підняти настрій: помаранчевий, червоний, зелений та інші.

 

Корисні поради

 

Незалежно від стильового напряму, меблі для вітальні повинні бути високої якості і відповідати естетичним і практичним критеріям.

 

Додати нотку оригінальності інтер’єру вітальні можна за допомогою додаткових аксесуарів і декоративних елементів (диванні подушки, текстиль, світильники, картини).

 

Вітальня кімната є найкращим місцем для реалізації будь-яких дизайнерських задумів, тому в одному приміщенні ви можете поєднувати елементи декількох стилів і таким чином надати вітальні індивідуальність і створити затишну атмосферу.