Як правильно вибрати матрац?

Багатьох потенційних покупців хвилює питання — як вибрати матрац, щоб він ідеально підходив? Універсальної відповіді на це питання не існує, при виборі потрібно врахувати безліч важливих моментів. По-перше, потрібно правильно підібрати якість і характеристики виробу, а по-друге, розрахувати його розміри.

5d91ca3e54b7b (1)Чи потрібен ортопедичний матрац?

Існує думка, що у всіх випадках краще ортопедичного матраца нічого не придумали для повноцінного сну. Це невірно — такі вироби мають цілком певне призначення. Вони потрібні тим, у кого є проблеми з хребтом, які необхідно коригувати під час сну. Також багато хто вважає, що поняття анатомічний матрац і ортопедичний — одне і те ж. Це теж невірно.

Ортопедичні властивості матрацу надає технологія різної твердості в певних місцях. Для транспортування виробів застосовується герметична упаковка. Після її зняття матрац можна розкласти і він відразу ж почне приймати необхідну форму. Приблизно через 6 годин він буде готовий до повноцінного використання. У деяких моделях передбачені спеціальні отвори для вентиляції, які дозволяють повітрю вільно циркулювати. Це запобігає скупченню різних бактерій, які люблять вологе середовище.

Зовсім необов’язково звичайній, здоровій людині купувати ортопедичну модель, достатньо вибрати якісний виріб, на якому спати буде комфортно і безпечно.

Жорсткість — важливий показник

Варто зазначити, що матрасы от производителя будь-якого типу, як пружинні, так і безпружинні, бувають різної твердості, яка має не менше значення для комфортного сну, ніж інші особливості конструкції. М’які матраци теж володіють ортопедичними якостями, тому що вони створюють необхідну підтримку тіла. Для виготовлення таких виробів звичайно застосовується латексний наповнювач штучного або натурального типу.

М’який матрац стане хорошим вибором для людини з крихкими суглобами і хребтом. Також його можна рекомендувати людям у віці і тим, у кого є порушення в роботі суглобів або судин. Не варто думати, що м’який матрац може «зіпсувати поставу». Дорослій людині, у якого скелет вже сформувався, матрац з м’яким зовнішнім шаром цілком підійде.

При виробництві матраців середнього рівня жорсткості використовуються одночасно різні наповнювачі, за рахунок чого досягається певна пружність. Ці матраци забезпечують відмінну підтримку тіла, що позитивним чином позначається на хребті. Вони особливо актуальні для людей, які страждають кіфозом або сколіозом грудного відділу.

Для виготовлення латексних матраців застосовується натуральний матеріал, який отримують із соку дерева гевеї. Він відрізняється м’якістю і еластичністю. Такий матрац буде відмінним варіантом для літніх людей або для тих, у кого є проблеми зі спиною. Його пружність створює правильне положення хребта, що необхідно для відпочинку і здоров’я людини.

Щоб забезпечити комфорт і не порушувати кровообіг тканин, верхній шар зроблений досить м’яким. Такі матраци розраховані на велику вагу, до того ж вони здатні швидко повертатися в колишню форму. Відмінна зносостійкість підвищує їх термін служби.