Як правильно вибрати манікюрний стіл?

Ви вирішили професійно зайнятися манікюром на дому або відкрити власну студію? Будьте готові до великої кількості покупок. Крім матеріалів та інструментів Вам обов’язково знадобиться манікюрний стіл. Ця річ прекрасно підійде не тільки для зручності роботи майстри, а й для інтер’єру, адже вона відмінно доповнить дизайн будь-якої кімнати. Отже, як же все-таки правильно вибрати манікюрний стіл, щоб було зручно і вам і вашим клієнта?

1629451816_w640_h640_manikyurnyj-stol-estetНа сьогоднішній день існує величезна кількість різноманітних моделей, тому все залежить від особистих побажань і потреб майстра. Однак існує ряд певних критеріїв, на які обов’язково варто звернути увагу перед покупкою:

 

  • Стіл не повинен бути надто великим, його площа не повинна обмежувати майстра під час роботи. Найбільш придатними будуть такі розміри: 730 мм по висоті, 450 мм по ширині, 1150 мм по довжині.
  • Не зайвим буде звернути увагу на столики для маникюра з великою кількістю поличок і ящиків. Таким чином, кожна річ буде лежати на своєму місці, а майстер отримає більшу свободу дій, адже не потрібно буде замислюватися про те, куди покласти нові тримери або пушери.
  • Ніколи не купуйте манікюрний стіл на коліщатках. Навіть за умови того, що на них є фіксатори. Один необережний рух здатний перекреслити всі ваші зусилля і подальшу роботу майстром з манікюру.
  • Дуже важливий матеріал, з якого виготовлений стіл. Він повинен бути стійким до впливу хімічних речовин, а такі необхідні речі, як лаки, рідини та інші склади можуть істотно зіпсувати зовнішній вигляд виробу. Також не варто забувати про щоденне чищення і прибирання манікюрного столу.
  • Ось Вам ще один лайфхак. Хороше рішення — придбати манікюрний стіл з плавно закругленими кутами. Вам не потрібно буде турбуватися про безпеку процесу під час роботи.
  • Багато хто думає, що спроба зробити манікюрний стіл своїми руками — хороша затія, проте як показує практика і досвід багатьох першопрохідців у цій справі, краще так не робити. Професійний виріб вимагає професійного підходу. Навіть якщо ви відмінний майстер, краще доручити цю справу фахівцям.

Це були одні з основних моментів, на які варто звернути увагу перед тим, як придбати манікюрні столи. Спирайтеся на власні завдання і цілі, ретельно проаналізуйте всі моделі, адже кінцевий вибір залишається за Вами.