Як правильно вибрати квіти в подарунок?

Квіти можна вважати традиційним і універсальним подарунком.

fz5fztd5BIEВони здатні прикрасити будь-який будинок, зробити його яскравішим і порадувати винуватця торжества своїм привабливим зовнішнім виглядом. Вибираючи квіти, потрібно виходити не тільки з індивідуальних переваг, але і керуватися значенням кожної квітки. При цьому, дарувати слід свіжі квіти. Як не потрапити на недобросовісного продавця, ми навчимо вас цьому.

Дарувати квіти завжди приємно. Кожен справжній чоловік повинен час від часу радувати свою кохану такими сюрпризами, оскільки це зміцнює почуття і робить життя кращим. Для тих, хто цінує свою другу половинку вкрай важливо приділяти увагу вибору красивих і свіжих квітів, адже можна тільки уявити, що подумає про свого коханого дівчина, коли він подарує їй, м’яко скажемо, застояні в магазині квіти.

Отже, щоб вибрати свіжі квіти, в першу чергу слід звертати увагу на їхні пелюстки. Вони повинні бути гладкими, мати соковитий вид і приємний аромат. Явною ознакою того, що рослини не першої свіжості, є зморшки на пелюстках. Не зайвим буде звернути увагу на кінчики стебел, якщо вони потемніли, це говорить про те, що квіти довго перебували у воді. Хоча деякі продавці обходять цей фактор простим підрізанням кінчиків.

До речі, вас також може зацікавити доставка квітів в Києві, яка здійснюється дуже швидко та подарує позитивні емоції вашій близькій людині.

Крім того, не варто купувати екземпляри, які продають по явно заниженій вартості. У магазині квіти ціна яких знаходиться в межах розумної, завжди матимуть попит, а якщо продавець намагається знизити її без пояснення причин, це може говорити тільки на користь їхньої поганої товарної свіжості.

Відразу слід відкидати варіанти з рослинами, які прикрашені блискітками або мають неприродний колір. Бутони також здатні багато розповісти про свіжість квітів. Якщо вони обгорнуті в стрічки і бантики, значить, швидше за все, вони зів’яли і їм просто хочуть надати товарний вигляд. Не варто економити на квітах. Красиві і свіжі квіти розкажуть вашим близьким про почуття краще будь-яких слів.