Як правильно вибрати купальник?

До літа залишилося зовсім мало часу і всім тим жінкам, які ще не встигли придбати купальники, зробити це потрібно якомога швидше. Розглянемо всі секрети вибору купальників для літнього відпочинку.

post-1000-0-98701300-1399169552Фахівці не рекомендують рівнятися на зірок шоу-бізнесу з журнальних обкладинок, адже тільки одиницям природа дарує практично ідеальну фігуру. Крім того, якщо сильно постаратися, то у будь-якій фігурі можна знайти багато недоліків.

Не всі дівчата є володарками великих грудей. Якщо візуально верхня частина тіла виглядає меншою за нижню, потрібно звернути свою увагу на купальники https://belleforme.com.ua/kupalniki/razdelnye/ так званого бразильського типу, які відрізняються сильно ущільненими чашками. Завдяки вкладкам з силікону вони і збільшать груди. У таких купальниках форми бюстгальтерів від звичайних відрізнятися не мають, хіба що груди стають більш відкритими. Бажано вибирати такі моделі, в яких можна буде зручно регулювати бретелі.

Не варто вважати проблемою невеликі груди. Більше того – можна бути впевненими, що вам дуже пощастило, так як в цьому випадку можна носити такі купальники, про які жінки з великими грудьми можуть тільки мріяти. Треба тільки запам’ятати, що не можна купувати такі купальники, які до тіла нещільно прилягають. Жінкам з великими грудьми необхідна підтримка. З цієї причини треба купувати на купальники з кісточками в бюстгальтерах, які будуть підтримувати груди.

Треба звернути увагу і на купальні комплекти, в яких бюстгальтери закріплюються на шиї. Не треба побоюватися, що вони приховають сексуальність. Більше того – вони акцентують увагу на тому просторі, який є між грудьми. Можна придбати і роздільні купальники, але лише з яскравим верхом і однотонним низом.

Треба зауважити, що високим дівчатам взагалі підійде практично будь-який купальник. Але щоб виглядати у купальнику чудово, треба правильно складати купальні композиції. Наприклад, купуючи суцільні купальники, треба вибирати такі, у яких вирізів багато. Якщо у дівчини немає яскраво вираженої талії, то її можна створити завдяки купальнику з глибокими бічними лініями.