Як правильно вибрати косметологічний лазер?

У кожного з нас є невеликі, іноді просто непомітні, але дуже дратівливі недосконалості шкіри. Чи то судинна сітка на обличчі, сліди постакне, зморшка на лобі або невеликий шрам, який прийшов з дитинства (а може бути, і не з дитинства), або великий грубий післяопераційний або посттравматичний шрам.

5d5af184170edd9f345f4008cb0d6f0eЕстетична косметологія приховує недоліки та підкреслює переваги зовнішності, а лікувальна косметологія бореться з проблемною шкірою, яка потребує серйозного лікування. При цьому лікування має бути комплексним, щоб усунути не тільки прояви проблеми, а й саму причину її виникнення.

Що таке аблятивні та неаблятивні лазери і як вони працюють?

Існує два основних типи лазерів, що використовуються в косметичних цілях: аблятивні та неаблятивні лазери. Перші фактично видаляють верхні шари пошкодженої шкіри, в той час як другі лазери проникають глибше в шкіру, не видаляючи й не пошкоджуючи її верхні шари.

Як працюють лазери?

Лазери монохроматичні, що означає, що кожен лазер випромінює світло тільки однієї довжини хвилі (або кольору). Лазери, які ви можете замовити, перейшовши за даним посиланням https://ua.alvi-prague.com/category/lasers, працюють в косметичних салонах використовуючи процес званий, селективним фототермолізом. При розборі це дуже химерне слово означає, що воно модулює частоту світла для отримання тепла в певній частині на яку здійснюється вплив.

Типи лазерів для різних косметичних цілей:

1. Тонкі лінії та зморшки: для лікування ліній і зморшок можна використовувати комбінацію процедур шліфування шкіри та підтяжки шкіри, або і те, й інше може бути виконано за допомогою більш агресивного аблятивного ербієвого лазера.

2. Підтяжка шкіри: більшість косметичних лазерних процедур забезпечують принаймні деякий рівень поверхневої підтяжки, тому що вони здійснюють контрольовану травму шкірі, яка стимулює підвищене вироблення колагену. Однак для отримання більш значних результатів використовується вуглекислотний, ербієвий або діодний лазер.

3. Судинна сітка. Вона виглядає непривабливо і включає в себе дрібні капіляри, які просвічуються на обличчі. Багато жінок відчувають дискомфорт, адже в першу чергу — це проблема косметичного характеру. Для усунення проблем найчастіше використовується діодний лазер.