Як правильно вибрати комод?

Комод — це унікальний елемент меблів, який стане прикрасою інтер’єру, при цьому буде виконувати безліч функціональних потреб. Навіть в невеликій кімнаті він не займе багато місця, а обладнаний великою кількістю ящиків, він залишиться функціональним і містким. 

komod_nord-3_2-1200x800Вертикальний комод

Вертикальний комод оптично перевантажує простір. Може використовуватися для зберігання спідньої білизни, документів або аксесуарів.

Горизонтальний комод

Більша кількість ящиків дозволяє збільшити корисну площу, тому ви можете зберігати в ньому постільну білизну, скатертини або посуд. Горизонтальний комод має велику стільницю, тому ми можемо встановити на нього більше декоративних елементів і навіть телевізор. Його зазвичай велика ємність робить його ідеальним в якості комода для спальні. Перед тим, як вибрати та купити комод, особливу увагу слід приділити матеріалу, з якого він виготовлений.

Комоди з МДФ

Дошка МДФ — це ДСП дуже високої щільності. У таких елементах, як фасади, МДФ обробляють ПВХ-плівкою:

  • Це рішення дешевше, ніж тверда деревина, але не поступається по довговічності, тому використовується для виготовлення опорних елементів.
  • Непориста, гладка поверхня захищає від проникнення бруду, тому її легко чистити.
  • Відсутність належного захисту призводить до меншої вологостійкості, а лаковані елементи легше дряпаються.
  • Якщо ви думаєте про покупку комода для вітальні, то варто розглянути цей тип матеріалу через його вельми представницький зовнішній вигляд.

Комоди з ламінованої дошки

Ламінування утворюється шляхом обтиску просоченого смолами паперу на поверхні ДСП або МДФ. Правильно оброблені краї захищають від попадання вологи та пошкоджень. Він поставляється в різноманітній кольоровій гамі. Унікальність кожної колекції комодів в неймовірній якості та надійності. Вся фурнітура підбирається виходячи з індивідуальних побажань клієнта. Можна з упевненістю сказати, що це меблів, які відповідають сучасним дизайнерським трендам.

Підвісний комод

Підвісний комод додасть кімнаті легкість, а відсутність ніжок і п’єдесталу полегшить доступ до підлоги під меблями під час прибирання. Однак при монтажі повинен враховуватися типи стін, які потребують різних кріплень. Завдяки різноманітності моделей, у клієнтів є великий вибір, яким вони можуть скористатися вже сьогодні.