Як правильно вибрати каву?

Ранок сучасної людини важко уявити без чашечки цього міцного ароматного напою. Попри шалений ритм життя, в графіку кожного з нас є час для кави. Її люблять практично всі жителі нашої планети. Як же правильно вибрати каву?
1445546735_kofe

Кава на ринок продовольчих товарів надходить з різних точок світу. Ми часто губимося при одному погляді на прилавок, який рясніє різними коробочками, баночками і упаковками, в яких міститься мелена та розчинна кава. Хороша якісна кава повинна викликати надзвичайно приємні відчуття і яскравий післясмак. Розпізнати справжній смак кави можна тільки при дегустації. За допомогою упаковки ви ніяк не зможете визначити, чи якісний це продукт, але купуючи каву lavazza ви можете не сумніватися в її якості.

Вибираючи каву орієнтуйтеся на наступні деталі: вартість, якість упаковки, зовнішній вигляд, виробник і термін придатності. Щоб дізнатися, чи не додали в каву зайвих домішок, помістіть її в ємність з холодною водою. Кава буде залишатися на поверхні води, а домішки осядуть на дно.

Упаковка заслуговує на особливу увагу. Для кави найкращим варіантом вважається вакуумна упаковка з клапаном. Зверніть увагу і на матеріал, з якого виготовлена тара. Для кави найкраще підходить бляха і скло. Насторожено ставтеся до пластикових упаковок.

Найпоширенішими видами кави сьогодні є робуста і арабіка. Фаворитом безперечно є арабіка. Це стосується і складу, і смаку. Для робусти характерний менш виражений смак. На основі робусти створюються найдешевші види кави. Великий попитом сьогодні користується дорога і якісна арабіка.

Вибираємо каву в зернах

Мелене кава вважається кращою, ніж розчинна. Тому поціновувачі цього напою воліють купувати зернову кава і самостійно подрібнювати її вдома. Купувати каву краще у спеціалізованих магазинах. Вибирати краще зерна свіжого обсмаження. Зверніть увагу на те, щоб зерна не мали домішок і пошкоджень. У ємності з зернами не повинно міститися уламків і шматочків. Зерна повинні мати приємний привабливий аромат. Уточніть у продавця, де була вирощена обрана вами кава. Смак і аромат багато в чому залежать від виробника.

Турка для кави

Турки можуть бути виготовлені з металу, глини або кераміки. Бронзові та мідні турки зсередини обов’язково покриваються харчовим оловом. Найдоступнішими за ціною вважаються глиняні турки.