Як правильно вибрати годинник?

Стара приказка говорить, що жінка оцінює чоловіка по годиннику, туфлях і краватці. І це стосується не тільки жінок – випадкові перехожі, ділові партнери, клієнти та обслуговуючий персонал – всі вони роблять свої висновки про вас, звертаючи увагу на аксесуари. І один з самих помітних – це годинник. Правильний підбір даного аксесуару здатний забезпечити вам потрібний імідж і підтримати статус впевненої в собі, успішної і сильної людини. Недарма знамениті люди приділяють так багато уваги цьому аксесуару.

2016-font-b-Korean-b-font-font-b-Fashion-b-font-font-b-Watch-b-font-325x280Однак важливо знати, що неправильно підібраний годинник може зіпсувати загальне враження, тому до купівлі треба поставитися дуже серйозно. Наручний годинник здатний розповісти про вас дуже багато, і, щоб не було протиріч, потрібно підбирати таку модель, яка ідеально підійде до вашого способу життя, стилю і життєвої філософії. Звичайно, оптимальним варіантом буде мати відразу кілька моделей на різні випадки, але і наявність одного якісного і гарного годинника відіграє велику роль у створенні вашого стилю.

Вибирати даний аксесуар потрібно, відштовхуючись від вибраного вами стилю одягу. Якщо ви носите кежуал, то вам ніяк не підійдуть химерні годинники із золотими вставками і масивними браслетами. Віддайте перевагу мінімалізму з шкіряним ремінцем, і стильний образ готовий. Для солідних ділових людей відмінно підійдуть брендові моделі від найвідоміших марок, дорогі, якісні та самодостатні.