Як правильно вибрати гіроборд?

Перш ніж купувати подібний гаджет для пересування, радимо звернути увагу на деякі важливі характеристики.
1 (1)

Сучасний електричний транспорт все швидше і швидше входить у щоденний ужиток молоді. Ці розумні пристрої для пересування використовуються молодими людьми для різних цілей. На сьогодні, гіроборд все ще залишається новинкою.

Якщо говорити коротко, то гіроборд — невелика дошка з двома колесами, яка має електродвигун і джерела живлення. Щоб зберегти рівновагу, в гаджеті вбудовані спеціальні пристрої для балансування з гіроскопічними датчиками.

Сучасний асортимент «розумних» гаджетів для пересування — дуже широкий.
Перш ніж купувати гаджет, радимо звернути увагу на деякі важливі характеристики.

Між іншим, вас може зацікавити потужний гироскутер Smart Balance, який ви можете придбати просто зараз на сайті girotech.com.ua.

Діаметр коліс та кліренс. Від цих показників залежить швидкість пристрою та його застосування. Чим більший діаметр коліс гаджета — тим більшу швидкість він може розвинути. Що стосується кліренсу, то він безпосередньо впливає на прохідність пристрою по дорозі з перешкодами і нерівностями.

Навантаження і швидкість. Кожен пристрій має паспортне навантаження, в середньому максимальне навантаження становить 70-110 кілограм. Це важливий технічний параметр, який варто враховувати при покупці. Що стосується швидкості гаджета, зазвичай, він розвиває швидкість до 20-30 км на годину.

Акумулятор і потужність двигуна. Враховуючи, що з гіробордом можна прогулюватися на далекі відстані, ємність акумуляторної батареї повинна бути більшою за стандартну. У середньому, за одну зарядку гіроборд може проїхати близько 20 кілометрів. Потужність двигуна пристрою, це один з важливих технічних параметрів, від якого і залежить максимальне навантаження, максимальна швидкість і дистанція.

Додаткові функції. Крім стандартних даних, потрібно враховувати наявність підсвічування, що зручно для вечірніх і нічних прогулянок, кермо (для сігвеїв), дизайн і навіть Bluetooth. Звичайно ж, всі ці додаткові функції вплинуть на ціну гіроборда.