Як правильно вибрати довжину кольє?

Щоб така прикраса, як кольє, виглядала привабливо і красиво на своїй власниці, необхідно правильно підібрати довжину виробу. Тому під час вибору жінка повинна звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд, але і при можливості приміряти кольє на місці, щоб зрозуміти, чи підходить воно або варто пошукати інший варіант, а потім вже придбати кольє.

choker-iz-bisera2Чокер

Кольє такого різновиду має довжину 30-35 см. Воно невелике, тому щільно обхоплює шию. В основному воно має кілька рядів перлин або інших намистин. Якщо ви збираєтеся на вечерю, то таке кольє відмінно підійде для одягу з відкритими плечима. Якщо у вас коротка шия, таке кольє вибирати не варто, бо візуально шия буде виглядати ще коротшою.

Колар

Цей різновид має трохи більший розмір, але все також буде прилягати до шиї. Розмір кольє від 35 до 45 см. Це прикраса користується дуже великою популярністю, особливо у молодих дівчат. Тому якщо у вас тонка і довга шия, виріб вам відмінно підійде.

Принцеса

Розмір кольє від 42 до 50 см. Воно було розроблене таким чином, щоб розташовуватися приблизно в зоні ключиць. Такий варіант підійде для одягу з вирізами та навіть комірами. Такий розмір кольє буде виграшно виглядатиме на будь-якій жінці та стане хорошим доповненням до вашого образу.

Матіне

Кольє розташовується нижче ключиці та має розмір від 50 до 60 см. Його довжина може доходити до зони декольте. Іноді така прикраса доповнюється різними підвісками. Носити кольє можна в будь-який час доби. Воно підійде для повсякденного образу, для вечірнього вбрання і для ділового.

Опера

Такий різновид кольє буде доходити трохи нижче, ніж зона декольте. Розмір прикраси від 70 до 85 см. Маючи таку довжину, кольє можна скласти в кілька разів і надіти на шию. Так у вас вийде прикраса у стилі чокер.

Роуп

Довжина виробу варіюється від 100 см і більше. Цей різновид кольє є найдовшим. Багато жінок носять його не тільки в повну довжину, а й в кілька шарів. Склавши таку прикрасу кілька разів, його можна симетрично розташувати на собі, так виріб підійде під будь-яке вбрання.

Якщо правильно підібрати довжину кольє, воно стане родзинкою вашого образу і допоможе вам виглядати дуже стильно.