Як правильно вибрати дитячу постільну білизну?

Фізичне та емоційне здоров’я дитини багато в чому залежить від здорового сну. Батькам необхідно з усією серйозністю підійти до вибору дитячих комплектів білизни, адже час, проведений дитиною уві сні, впливає на її настрій в період неспання.
da807dd476214b82f44e7eeba686cdb705903678

Вибір дитячих комплектів постільної білизни заснований на наступних рекомендаціях:

 

  • Матеріал, з якого зшито дитячу постільну білизну, повинен бути натуральним і не містити у своєму складі токсичні речовини, здатні викликати алергічну реакцію у дитини. Перевага віддається бязі, ранфорсу, ситцю, перкалю, сатину, льону і бамбуку. Приємні на дотик, ці матеріали не викликають дискомфорту. Вони відмінно пропускають повітря, не вимагають спеціального догляду і витримують численні прання. Склад комплекту повинен бути вказаний на упаковці. Придбати дитячу постільну білизну оригинал здесь ви можете за приємною ціною.
  • Дитячі постільні комплекти повинні бути гладкими і не мати різноманітних вставок, рюшів або будь-яких інших відчутних елементів декору, здатних заподіяти дитині дискомфорт. Виворітні шви повинні бути рівними. Особливу увагу треба приділити застібкам на ковдрі. Ґудзики, петлі, блискавки на дитячих комплектах не підходять для маленьких дітей — вони запросто можуть проковтнути деталь. Для них більше підійдуть підковдри з прихованою блискавкою.
  • Розміри дитячого комплекту білизни повинні відповідати розмірам матраца, подушки і ковдри. Перед покупкою нової постільної буде краще зняти їх заміри. Не варто купувати білизну більшого розміру, тому що дитина може в ній заплутатися під час сну. Простирадла на гумках або шнурках не будуть збиватися під тілом сплячої дитини.
  • Комфорт дитини залежить і від колірної гами постільної білизни. Магазини пропонують широкий асортимент дитячих комплектів, від монотонних до різнобарвних. Не варто купувати постільну надмірно яскравих відтінків, які збуджують нервову систему. Дітям у перші роки життя краще придбати комплект пастельних відтінків. Дітям старшого віку можна придбати постільна білизна з улюбленими мультяшними героями.
  • Використовуйте сезонну постільну білизну. Фланелеві і махрові простирадла будуть зігрівати в холодну пору року, а сатин, бязь і бамбук відмінно підійдуть в період спекотної жари.

Дитячу постільну білизну слід купувати у спеціалізованих магазинах постільних речей або в дитячих магазинах. Купівля дитячого комплекту у випадкового продавця може стати небезпечною — тканина, використана при пошитті, може не відповідати заявленим стандартам якості або містити в собі синтетичні волокна і токсичну фарбу.