Як правильно вибрати дитячу коляску?

Для всіх новоспечених батьків важливим питанням залишається придбання дитячої коляски. Серед величезного асортименту продукції різних виробників важливо вибрати найбільш якісну, практичну і функціональну модель коляски.

bugaboo-runner-59903069 (1)Цей предмет — необхідність для дитини, тому як супроводжує дитину і її батьків перші 3 роки життя. Щоб не помилитися з вибором, перед покупкою варто врахувати деякі нюанси. А  придбати якісну коляску ви можете в інтернет-магазині Беби Тайм, де представлений величезний асортимент та приємні ціни.

Головні вимоги до дитячого візка:

 

  • Якісна модель виготовляється з екологічно чистих, гіпоалергенних, щільних матеріалів. Для формування правильної будови хребта, дно дитячої коляски має бути твердим, повністю рівним.
  • Важливий параметр — зручне шасі, що має гарну амортизацію. Хороші амортизатори сприяють м’якій та легкій поїздці під час подолання на шляху перешкод у вигляді ямок, поганого асфальту. Вони також допомагають колисати малюка. Щоб дитина менше відчувала вибоїни і ямки на дорозі, важливо мати дитячу коляску з великим діаметром коліс.

Колеса для дитячих колясок роблять або з гуми (надувні), або з поліуретану. При цьому гумові колеса будуть краще пружинити при пересуванні, але їх недолік — їх легко пробити (пробиваються при наїзді на гострі камені, розбите скло).

Для поліпшення маневреності коляски, деякі моделі виробники оснащують поворотними колесами. Але подібні варіанти коштують значно дорожче звичайних дитячих колясок.

Конструкція коляски повинна бути зручною та ергономічною. Для жінок різного зросту варто підбирати різну висоту ручок. Ідеальний варіант коляски — модель, яка має ручку з мінливою висотою (зміна положення відбувається за рахунок шарнірної конструкції). Подібна модель підійде для прогулянок з малюком всією сім’єю. Не менш цікава модель — коляска, яка має перекидну ручку, що дозволяє возити малюка, як обличчям вперед, так і обличчям до людини, яка везе коляску.

Прекрасний варіант — модель, що з легкістю вміщається в коридорі або передпокої. Для людей, що живуть на високих поверхах, добре, якщо дитяча коляска буде вміщатися в ліфт. Не менш вигідне придбання — легка коляска  з колесами, які добре їздять по східцях сходів, якщо житло розташовується до 3-го поверху. Варто розуміти, що вага коляски — важливий параметр не тільки для зручності батьків, але і для комфорту малюка.

Якщо новоспечені батьки живуть на першому поверсі або в приватному будинку, то краще звернути свою увагу на габаритну важку модель, тому що в ній малюка  не буде сильно «трясти» під час поїздок.

По дизайну коляска повинна бути практичною і досить красивою. Тут важливо, щоб покупка відповідала способу життя. Любителям активності і мобільності сподобається коляска, в якій є кошик для покупок в супермаркеті, сумка для всіх необхідних для речей, дощовик та інше.