Як правильно вибрати дитячого ортодонта?

Дитяча стоматологія пропонує маленькому пацієнтові багато послуг. Найпопулярнішим стоматологічним лікарем для малюків є ортодонт. Цей фахівець робить правильний прикус дітям і надалі вони будуть мати менше проблем із зубами. На жаль, деякі батьки не розуміють важливість даного лікаря.

detskii-ort-oqgtqitnddz0wl2319qx6eea5kcjnmbhu6mfaj3pvcДитячий ортодонт: хто це?

Дитячий ортодонт — лікар, що працює з молочними зубами та їх прикусом. Також він допоможе:

 

  • провести профілактику;
  • скорегувати формування щелепно-лицьової системи, коли вона тільки починає розвиватися;
  • вилікувати неправильний прикус;
  • провести установку брекетів.

В основному, перший візит до ортодонта радять провести в 3,5 роки. Бо в цьому віці можуть ще залишатися «грудничкові» звички: смоктання пальця, різних предметів; розвивається щелепа; починають випадати молочні зуби.

Вибір фахівця

Коли все ж зважилися відвідати ортодонта, потрібно з усією уважністю та обережністю поставитися до його вибору. Бо поганий фахівець може принести ще більше проблем, ніж вирішити їх. Є кілька порад, на що потрібно звернути увагу при підборі ортодонта:

 

  • Якщо дійсно лікар фахівець у своїй сфері, то він здатний вирішити з легкістю і безболісно проблеми з дитячим прикусом, з’єднанням верхнього і нижнього ряду зубів, їх скупченістю, неправильно вилізлими зубами.
  • Хороший дитячий врач-ортодонт в Києві зможе підібрати оптимальний спосіб лікування, щоб обійтися без втрати зубів. Малюкам і підліткам більше підходять пластинки або трейнери, а ось для старшого віку, в якому з’явилися постійні зуби, краще підібрати брекети.
  • Важливо звернути увагу на спеціалізацію лікаря. Не завжди ортодонт для дорослих допоможе впоратися з проблемою у маленької дитини. Тому не варто ризикувати, краще вибрати відразу дитячого ортодонта.
    Фахівець у даній галузі здатний спрогнозувати поведінку зубів у роті у дітей. Після огляду ортодонт повинен передбачити всі можливі ситуації та ризики, які можуть статися при розвитку щелеп у дитини. Так зобов’язаний прорахувати, скільки зубів приблизно може поміститися в одному ряду. І вже виходячи з усієї цієї ситуації, робиться діагноз і застосовуються потрібні заходи: функціональний апарат, ортодонтичні пластинки або міофункціональні трейнери.

Одним з найбільш важливих аспектів, за яким потрібно вибирати ортодонта, це любов до власної справи. Він повинен любити свою роботою і з радістю допомагати маленьким пацієнтам. Саме тому дитячий ортодонт — це підходящий варіант. Спеціаліст, до якого хочеться повернутися знову, хоча б просто для подяки.