Як правильно вибрати дитячий стільчик для годування?

Коли дитина починає сидіти, батьки розуміють необхідність у покупці стільчика для годування. За такою покупкою більшість йдуть в найближчий дитячий магазин і купують цю річ швидко і необдумано, те, що сподобається візуально або те, що порадить сам продавець. Але це — неправильний підхід.

foto116Досвідчені мами стверджують, що дитяча коляска, автокрісло і стільчик для годування, мабуть, найважливіші предмети для малюка. Вибрати відповідну модель стільчика для готування можна в спеціалізованих магазинах. Але нам варто все-таки розібратися, на що звертати увагу при виборі дитячого стільчика.

Раніше стільчик батьки купували ближче до 6 місячного віку малюка, коли той починає самостійно сидіти. Але сьогодні є можливість купити і користуватися стільчиком практично з народження. Виробники зараз випускають такі моделі, в яких можна регулювати кут спинки, аж до лежачого положення. Постійно укладати в такий стільчик малюка, звичайно, не варто, але проводити в ньому трошки часу з метою звикання — цілком.

Вибір сьогодні дитячого стільчика для годування тут просто величезний: від простих дерев’яних моделей до сучасних стільчиків-трансформерів.

На що потрібно звернути увагу?

Батьки повинні звернути увагу не тільки на зовнішній вигляд і ціну стільчика, але і на чинники, завдяки яким буде гарантовано і малюкові, і самим дорослим зручність і безпеку.

1. Ремені. Найкраще, якщо в стільчику будуть передбачені п’ятиточкові ремені безпеки. Так ви будете впевнені в тому, що дитина під час їжі не впаде і не вислизне із стільця.

2. Чохол. Чохол з клейонки має свій плюс: легко миється, але разом з тим в спеку до нього буде липнути тіло малюка. Тканинний же чохол досить зручний, але абсолютно непрактичний. В такому випадку краще віддати перевагу чохлам, виготовленим з водовідштовхувальних тканин.

3. Стільниця. Дуже зручно, якщо її можна буде рухати вперед і назад, ставити в різні положення з фіксацією. Добре, якщо стільниця буде мати бортики, які скоротять в кілька разів кількість скинутих тарілок та іграшок. Стільниця з виїмками для пляшечки — це теж дуже зручно і для мами, і для малюка.

4. Підніжка. Регульована по висоті підніжка дозволить вашій дитині сидіти спокійніше. Оскільки коли у малюка будуть бовтатися ноги, йому захочеться погратися і покрутитися в стільчику, що буде заважати процесу годування.

5. Колеса. Їх наявність неважливий фактор, але з ними все ж при необхідності буде зручніше і легше пересувати стільчик.

Також при виборі стільчика для годування враховуйте й інші чинники, які для вас можуть бути досить істотними: ціна, розмір, вага та інше.