Як правильно вибрати дитячий одяг?

Розглянемо кілька важливих аспектів, які безпосередньо впливають на вибір дитячого одягу.
Скриншот 2015-09-21 15.29.53

 

Вибрати одяг для маленької дитини досить непросто, адже дитячий одяг повинен відповідати цілому ряду критеріїв і при цьому дарувати дитині бездоганне відчуття комфорту.

Розглянемо кілька важливих аспектів, які безпосередньо впливають на вибір дитячого одягу.

Між іншим, якісний детский трикотаж оптом ви можете придбати на сайті arlekin.pl.ua вже сьогодні!

Основні характеристики

Дитяча шкіра дуже чутлива, тому до дитячого одягу пред’являється ряд вимог. Перше на що слід звернути увагу — це матеріал, з якого одяг виготовлений. Рекомендується віддавати перевагу натуральним тканинам, вони добре пропускають повітря і поглинають вологу. Тому часто виробники пропонують дитячий одяг з бавовни, льону, фланелі, велюру та їх похідних.

Крім якості тканини важливу роль відіграє якість швів. Нитки, які стирчать, неакуратний і нерівний шов свідчать про низьку якість виробу. Зверніть увагу, в одязі для новонароджених шов представлений назовні, з метою мінімізації неприємних відчуттів у дитини.

Розмір одягу завжди повинен відповідати віку дитини, тільки в такому випадку дитині буде комфортно рухатися. Пам’ятайте, дитячий одяг, перш за все, повинен бути зручним і не сковувати рухи малюка.
Дизайн і колірна гама

Незважаючи на те, що сьогодні одяг для дітей відображає актуальні модні тенденції, слід враховувати, що всі декоративні елементи (кишені, прикраси, банти тощо) на дитячому одязі повинні бути міцно та надійно пришиті, це мінімізує ймовірність того, що малюк зможе самостійно їх відірвати або проковтнути. В свою чергу вибір колірної гами, як правило, визначається статтю дитини і уподобаннями батьків.
Догляд за дитячим одягом

Прати дитячий одяг рекомендується окремо від одягу дорослих з допомогою спеціальних миючих засобів, що не містять агресивних компонентів здатних викликати алергічну реакцію.

Також важливо враховувати рекомендації по догляду за виробом від виробника, такий підхід дозволить зберегти привабливий зовнішній вигляд дитячого одягу.