Як правильно вибрати дитячий електромобіль?

Улюбленим захопленням для хлопчиків різного віку зараз стали електромобілі. Моделі, що копіюють популярні марки машин дозволяють дитині освоїти ази управління технічним засобом, відчути себе справжнім водієм, власником повноцінного авто, що дозволяє здійснювати самостійні поїздки, брати участь в захоплюючих перегонах. Сучасний ринок пропонує цю дитячу техніку в широкому асортименті. Вартість електромобілів чимала, батькам потрібно знати правила їх вибору, щоб покупка виправдала очікування.

Види дитячих електромобілів

Технічний засіб повинен в першу чергу подобатися маленькому господареві. Щоб купити дитячий електромобіль на сайті Raspashonka.ua — переходьте за посиланням. Асортимент практично не обмежує у виборі, пропонує:

  • Класичні седани.
  • Потужні позашляховики і джипи.
  • Електромотоцикли і квадроцикли.
  • Танки, трактори, поліцейські, пожежні авто та ін.

Вибір моделі залежить від уподобань і можливостей початківця водія, специфіки експлуатації. Якщо електромобіль експлуатується на якісних асфальтованих покриттях, комфортний седан стане відмінним варіантом. В умовах бездоріжжя кращим транспортом є джип, позашляховик, що володіє високою прохідністю. Кращими помічниками в розвитку координації в просторі є дитячі електромотоцикли. Ця техніка користується високою популярністю у старших водіїв, що віддають перевагу високі швидкості, захоплюючі гонки.

Дітям, які віддають перевагу тематичні ігри, які бажають отримати максимальні враження від реалізації фантазій, можна купити поліцейську, пожежну машину, трактор, танк або локомотив.

Важливий орієнтир — вік молодого водія

Інтереси трирічного малюка і дитини 10-12 років мають суттєві відмінності. Їх необхідно враховувати при виборі моделі. Дизайн і технічні характеристики повинні відповідати віку, можливостям водія. Виробники дитячих електромобілів орієнтуються на цей показник при розробці конструкції, формуванні функціоналу. При виборі машинки потрібно враховувати цей фактор. Купівля електромобіля з великим функціоналом для маленької дитини є недоцільною, він не зможе використовувати опції в повній мірі. Придбання простої моделі підрослому водієві виключає отримання позитивних емоцій від користування технікою.

Електромобілі за віковою категорією поділяються на 3 групи. моделі:

  • Для дітей 1-3 років мають невеликі габарити, розвивають швидкість не більше 5 км / год, комплектуються дистанційними пультами для батьківського управління.
  • Для дітей 3-5 років, розганяються до швидкості 8 км / год, оснащується додатковими опціями.
  • Для дітей 5-12 років, які мають солідні габарити, великий функціонал, що розвивають швидкість до 12 км / ч.

Електромобілі розраховані на певне вагове навантаження. Цей фактор також потрібно враховувати при виборі. Моделі II групи можуть витримувати вершника вагою до 25 кілограм. Якщо маса тіла перевищує цей показник, потрібно вибирати технічний засіб в III категорії. Моделі цього класу розраховані на масу водія до 50 кг. Якщо вага дитини перевищує допустимі норми, електромобіль буде працювати в умовах підвищеного навантаження, що призведе до передчасного виходу з ладу основних вузлів.