Як правильно вибрати дитяче зимове взуття?

З початком холодів у всіх батьків з’являється нагальна проблема — як вибрати дитяче зимове взуття, яке б сподобалося і дитині, і її батькам. При цьому всі ми хочемо бачити в дитячому взуття одні і ті ж характеристики: зручність, гарний зовнішній вигляд, гарна якість, тепла основа і приємна ціна.

1 (14) (1)Часто, саме ціна стає каменем спотикання. Адже високоякісне дитяче взуття з натуральної шкіри і хутра має досить високу вартість, а прослужить лише один сезон (через швидкий ріст ніжки дитини). Не кожному хочеться віддавати такі гроші за 3 місяці його використання. Тому батьки часто шукають альтернативу дорогим матеріалами, яка змогла б задовольнити всі основні вимоги до зимового взуття: тепло, якість, краса, зручність, залишаючись при цьому в лояльній ціновій категорії. Отже, як вибрати за даним посиланням https://b-g.com.ua/termo-obuv.html дитяче зимове взуття?

Перш, ніж відправлятися в магазин, потрібно зробити необхідні заміри ніжки дитини: довжину стопи, ширину і підйом. Довжина обчислюється елементарно — достатньо виміряти відстань від початку п’яти до закінчення великого пальця. Ще краще — обвести ніжку олівцем на аркуші паперу і взяти креслення з собою. Врахуйте, що ці заміри потрібно робити навіть в тому випадку, якщо ви поїхали вибирати дитяче зимове взуття разом з дитиною. Той варіант, коли продавець визначає відповідний розмір взуття для дитини, просовуючи палець у відстань між ніжкою і задником чобота — не найкращий спосіб для вибору правильної покупки. Те ж саме можна сказати і про метод намацування великого пальця ноги під щільною шкірою черевика.

Дуже важливо не помилитися і з шириною зимового взуття. Вузькі чоботи будуть здавлювати ніжку, викликаючи деформацію стопи і застій кровообігу. При цьому у вузьких чоботях дитина буде постійно мерзнути, навіть якщо вони з натуральним хутром. Але і занадто просторе взуття також шкідливе — в ньому недостатньо фіксується ніжка при ходьбі, створюючи сприятливі умови для деформації стопи і болю в ногах. Просторе взуття, так як і вузьке, погано зберігає тепло.

Особливу увагу потрібно звернути на підйом стопи дитини. Якщо підйом буде здавлюватися або, навпаки, погано фіксуватися, це створить додаткові проблеми і мамі, і дитині.

Підошва дитячого зимового взуття зазвичай буває трьох видів: ПВХ (полівінілхлорид), ТЕП (термоеластопласт) і поліуретан. Поліуретан — більш слизький матеріал в умовах низьких температур, ніж ПВХ і ТЕП. Але при виборі неслизького зимового взуття варто звернути увагу також і на малюнок підошви. Якщо ребристий малюнок спрямований в одну сторону — то підошва буде слизькою, якщо в різні боки, то черевик буде міцніше стояти на слизькій поверхні.

Устілка в дитячому зимовому взутті повинна обов’язково складатися з хутра і ні в якому разі не витягуватися з черевика. Якщо устілка непришита до підошви — вона буде постійно збиватися при ходьбі, доставляючи дискомфортні відчуття дитині.

Як утеплювач можна вибирати як натуральне хутро (овчина або мутон), так і високоякісний синтетичний матеріал (фліс, полартек, синтепон, холлофайбер, тінсулейт). Також останнім часом стає популярним такий утеплювач, як кліматична мембрана. Її унікальні властивості дозволяють ніжці дитини не відчувати холоду на вулиці, і не відчувати спеки в приміщенні.

Багато синтетичних матеріалів нового покоління цілком здатні конкурувати з натуральними матеріалами за якістю, довговічністю і теплом. Тому не варто впадати у відчай, якщо ваш гаманець не дозволяє придбати дороге дитяче взуття з натуральної шкіри і хутра. Зрештою, дитина його все одно не встигне зносити — для чого такі жертви?

Сподіваємося, що наші поради допомогли вам визначитися з тим, як вибрати дитяче зимове взуття. Адже правильно підібране взуття — це запорука здоров’я наших дітей, а значить, всі дрібниці в цьому питанні мають важливе значення.