Як правильно вибрати чохол для смартфона?

З нинішніми технологіями практично у кожної людини, яка стежить за технічними новинками, є сенсорний телефон. При покупці смартфона не останнім за значимістю є його зовнішній вигляд. Перший час телефон як новенький, гладкий, блискучий, без жодної подряпини, але ось проходить півроку, і ми починаємо помічати подряпаний екран, потерті куточки корпусу. Так як же захистити свій улюблений телефон від пошкоджень?

778451321322.544x544wВ першу чергу постарайтеся захистити екран, для цього існують спеціальні захисні плівки. Вони зазвичай бувають двох видів: матові і глянцеві. Тут вибирайте на свій смак. Корпус, на жаль, плівка не захистить, тоді приходить на допомогу чохол.

На сучасному ринку вибір чохлів настільки великий, що розібратися досить непросто. Спробуємо розглянути це питання на прикладі телефону Samsung Galaxy Note 8. Для такого телефону можна підібрати різні чохли. Це може бути як силіконовий або пластиковий, так і шкіряний чохол. Все залежить від ваших уподобань. Спробуємо розібратися, який чохол краще вибрати. Чохол з силікону добре пом’якшує удари при падінні, зручно лягає в руку і може урізноманітнити зовнішній вигляд вашого телефону. Пластиковий чохол може бути або просто накладкою для задньої частини телефону, або чохлом, який складається з двох частин (передня і задня накладки).

Цей варіант не захистить телефон при падінні так добре як силіконовий і може додати об’єм смартфону. Шкіряний чохол надає телефону діловий, представницький вигляд, так само у нього непоганий рівень захисту. Шкіряні чохли дуже різноманітні, це можуть бути прості кишені з клапаном або стрічкою для випихання телефону, або це може бути чохол з відкидною кришкою. Такі чохли так само можуть урізноманітнити вигляд вашого телефону. Для телефону Samsung Galaxy Note 8 вони виконуються в будь-яких колірних рішеннях. Вибір за вами.