Як правильно вибрати чоловічі труси?

Виробники чоловічої білизни явно досягли успіху останнім часом. Асортимент радує, а до якості майже немає претензій. Моделі із завидною регулярністю оновлюються і вдосконалюються. Стягуючі, спортивні, навіть еротичні та інші моделі випускає легка промисловість сьогодні. Але якого б виду білизна не була, перш за все, вона повинно відповідати запитам споживача і мати хороші якісні характеристики.
07-Hero-017Від білизни завжди потрібно, щоб в ній було комфортно, зручно і щоб вона добре вбирала вологу і пропускала повітря. Заважати руху або натирати вона ні в якому разі не повинна. Природно, що труси з синтетики не можуть відповідати більшості перерахованих вимог. Вони не «дихають» і трохи тиснуть. У них абсолютно некомфортно, але багато чоловіків вибирають їх, щоб виглядати підтягнуто і сексуально.

 

До речі, на сайті menactive.com.ua ви можете придбати якісні чоловічі труси за найвигіднішими цінами вже сьогодні!

 

Чоловіча білизна з бавовняного трикотажу відповідає всім гігієнічним вимогам і запитам споживача. У ній чоловік відчуває себе досить комфортно. Вона чудово вбирає піт і вологу, вентилюється і має приємну фактуру.

 

Як визначити якість виробу?

 

Якість матеріалу насправді визначити не дуже складно. Для цього виріб треба добре розтягнути і подивитися на просвіт крізь нього. Всякого роду вкраплення або щільні ділянки, які чергуються з ділянками меншої щільності або видимі нитки кажуть, що виріб неякісний і купувати його не варто. Необхідно також дивитися на етикетку товару, якщо на ній написано «мерсеризована бавовна», то це може стати гарантією якості чоловічої білизни.

 

Моделі для літнього періоду

 

Варто також відзначити моделі білизни і шкарпеток для чоловіків, виконаних із змішаного складу тканини, в якій присутній чистий шовк і бавовна. Почуття прохолоди і неймовірного комфорту будуть завжди присутні, якщо носити такі вироби в літній сезон.

 

Якість пошиття

 

Перше, що потрібно оглянути при покупці — це шви. Вони повинні бути міцними і не мати вад. В іншому випадку є ймовірність натирання і утворення рубців на шкірі. А неякісно пошита білизна і зовсім може стати причиною неприємних ситуацій.

 

Також добре придивіться на місця проколів швейної голки, і в тому випадку, якщо виявите видимі оку ділянки, то виріб не варто купувати, так як він довго не проноситься і дуже скоро порветься.

 

Далі, потрібно звернути увагу на упаковку. Білизна, яка упакована в єдиному екземплярі, а не великою партією теж має показник високої якості і її можна сміливо купувати.

 

Сучасні чоловіки звертають увагу не тільки на якість виробу, їм важливо і те, як ця річ виглядає. І не секрет, що майки, труси і навіть шкарпетки повинні бути красивими, стильними і підкреслювати всі принади чоловічого тіла. В наші дні чоловіки трусам приділяють не менше уваги, ніж решті гардеробу.