Як правильно вибрати букет троянд?

Традиційним подарунком на будь-яку урочисту подію або ювілей, служить букет троянд. Немає жодної жінки байдужою до цих квітів. Подарований букет з троянд, безсумнівно, буде відмінним сюрпризом, адже він висловить ті почуття, які не передати словами.

 

 

Зіпсувати всю феєрію торжества можна двома факторами. Неправильно підібраний відтінок може розчарувати людину, а ще гірше буде, якщо, подаровані квіти, будуть несвіжими.

 

 

Amazing-Big-Rose-Bouquets-13-600x525

Цієї проблеми можна уникнути, якщо звертати увагу на квіти при покупці, і якщо зробити замовлення квітів в перевіреному інтернет-магазині rozemarin, з якого доставляють тільки свіжі красиві букети у відповідності зі зробленим замовленням.

 

 

Найкращий спосіб взяти букет з білих або червоних троянд. Ці кольори не вимагають зайвих доповнень, такий букет можна перев’язати просто красивою стрічкою.

 

 

Якщо не знаєте, який колір воліє одержувач людина, то можна замовити букет, в якому будуть різні кольори троянд: персикові, жовті, червоні, малинові та інші. Такий подарунок здивує будь-кого, навіть якщо людина, і зовсім, не любить троянди.

 

 

В сучасний час актуальними в подарунок стають троянди екзотичних кольорів: сині, яскраво-кислотні та навіть чорні. Отримують таку троянду шляхом фарбування. При покупці, слід звернути увагу, щоб флорист фарбував свіжі квіти. Колір на таких кольорах буде триматися рівномірно, а запах, такий же, як і у інших троянд.

 

 

Свіжі квіти краще купувати в квіткових магазинах або в надійних перевірених точках.

 

 

При покупці варто звертати увагу на стебла троянд. Буде краще, якщо флорист збере букет при покупці. Не варто вибирати готові букети у вазах. Стебло і листя повинні бути рівномірного зеленого кольору. При дотику на пелюстки, вони повинні прийняти початкову форму. Також слід звернути увагу на верхнє зелене листя-чашечки, що знаходяться біля основи бутона. Якщо вони щільно прилягають до пелюсток, то троянди зрізали недавно.