Як правильно вибрати босоніжки?

Літо надає прекрасну можливіть красуням похвалитися своїми ніжками. Ну а що здатне найкраще підкреслити їхні достоїнства? Безумовно, красиве літнє взуття, таке як босоніжки. Сучасні моделі вражають своєю різноманітністю. Будь — яка дівчина знайде босоніжки, орієнтуючись на свій смак, але при цьому не можна забувати і про деякі нюанси вибору.

vyibor-1З пір’ям або стразами, з ланцюжками або ремінцями, обшиті тканиною або шкіряні, з широкими стрічками або шнурками, босоніжки на танкетці, розкішні або скромні. Головне не забувати про те, що босоніжки відкривають і показують ваші ступні, тому педикюр є обов’язковою процедурою. У тому випадку, якщо ваші ноги недоглянуті, то вам доведеться на якийсь час відмовитися від цього взуття.

Фахівці рекомендують купувати босоніжки в другій половині дня, оскільки ноги до кінця дня трохи набрякають, особливо якщо на вулиці дуже жарко. Завжди купуйте взуття за розмірами, відразу відмовляючись від тих моделей, які вам незручні.

До речі, на сторінці http://sovsemnedorogo.com.ua/muzhskaya-obuv/leto-1/bosonozhki-muzhskie можна придбати і чоловічі босоніжки відмінної якості за досить привабливими цінами.

До босоніжок є окремі вимоги — в літній час ноги потіють більше, тому тертя між шкірою і матеріалом посилюється. Важливо це враховувати, і при покупці звертати увагу на рядки, шви, акуратність пошиття. Краще купуйте босоніжки, які виготовлені з натуральної шкіри або ж віддавайте перевагу матерчатим варіантіам. Матеріал обов’язково повинен бути гладким, м’яким, не викликати неприємні відчуття.

Сучасні моделі босоніжок настільки різноманітні, що їх вибирати можна годинами, а то й днями. Стрази, ремінці, шнурівки та інші різноманітні прикраси повинні розташовуватися так, щоб шкіра не травмувалася.

Ну і найголовніше при виборі це те, що краса ні в якому разі не повинна бути в збиток зручності. Адже ні що так не прикрашає жінку, як справді красива та вільна хода.