Як правильно вибирати фарби для малювання?

Діти в будь-якому віці прагнуть до творчості. Все залежить від індивідуальних даних, особливостей будови і формування внутрішнього світу малюка. Якщо батьки вчасно помічають прагнення до малювання — потрібно дати дитині те, що їй потрібно. В даному конкретному випадку — фарби для малювання. Багато батьків не мають змоги займатися творчістю, і, в своїй більшості, не мають ніякого поняття, як правильно вибрати фарби дитині.

kak-vybrat-kraski-dlya-risovaniya-05Діти, починаючи з півроку, прагнуть щось малювати. Для таких діток не потрібно купувати акварельні фарби і всілякі пензлики. У цьому віці дитина ще не вміє добре тримати пензлик і контролювати силу натискання на нього. Для таких дітей добре було б придбати пальчикові фарби. Вони складаються з води і харчових барвників. Якщо дитина надумає спробувати їх в гастрономічних цілях, то нічого страшного не станеться. Можна купити ще й різноманітні трафарети. Тепер малюк зможе проявити себе на різноманітних полотнах: постільна білизна, скляні поверхні та нові дорогі шпалери.

До речі, на сайті https://masterica.com.ua/akvarelnye-kraski.html ви можете придбати якісні та яскраві акварельні фарби за найкращими цінами вже зараз!

Акварельні фарби

Ці фарби найкраще підійдуть тим діткам, які вже ходять в школу. Мається на увазі вік. Цей вид фарб найзручніший і найпоширеніший. Дає широку колірну палітру. Випускається в картонних або пластмасових коробках. Добре купуються вітчизняні — до них більше довіри в плані екологічної чистоти. Усе найкраще — дітям! Акварельні фарби можуть також продаватися і в тюбиках.

Гуашеві та олійні фарби

Такі фарби для маленьких художників купувати не варто. Користуватися ними зможуть ті діти, які досить попрацювали з аквареллю і хочуть перейти до інших технік малювання. У шкільній програмі більше використовуються акварельні фарби.

Гуашеві фарби — досить густі, щоб створювати певну текстуру. Такі фарби дуже яскраві і насичені. Випускаються в невеликих баночках. Починати працювати з ними потрібно тільки з певним досвідом малювання аквареллю і під керівництвом досвідченого наставника.

Олійні фарби використовують майстри-художники. У шкільній програмі не приділяється для цього достатньо часу.

Є ще акрилові фарби, але, через свою дорожнечу, вони — рідкість в рюкзаку школяра. Батьки вважають за краще придбати старі добрі акварельні фарби.