Як правильно вибирати дитяче взуття?

Є так багато питань, які задає кожна мама. Жорстка чи гнучка підошва? До щиколотки чи ні? А який матеріал? Тканина, гума, шкіра?! А якщо я купую дитині сандалі, то якими вони повинні бути? Відкритими чи закритими вони повинні бути? Як мені виміряти дитині ногу? Який розмір взуття потрібно придбати? Взуття має ідеально підходити чи можна взяти розмір трохи більший, щоб дитина змогла довше носити взуття? Як зберігати взуття? Чи можна повторно використовувати взуття старших братів або сестер, взуття від дітей друзів? Всі ці питання задають мами, коли хочуть дізнатися, як вибирати дитяче взуття. Ми сьогодні розповімо про деякі моменти, як орієнтуватися і вибрати з безлічі моделей дитяче взуття і на що звернути увагу.

14791202695972 (1)Якщо ваша дитина тільки збирається увійти в фазу, де вона готова досліджувати світ з вертикалі, ми впевнені, що ви задаєте ті ж питання. Прийшов час ретельно вибрати взуття, яке дає малюку свободу руху, якої він потребує, а також безпеку і захист ніг. Ось кілька золотих правил:

 

  • Вибираємо якісного виробника. Серйозні компанії, які займаються тільки виробництвом дитячого взуття давно відповіли на всі ті питання, які ми озвучили вище. Вже з перших кроків дітям краще купувати м’яке взуття тут https://kinder-moda.com.ua/krossovki/, яке сприяє комплексному розвитку дитини з перших днів її життя. Хороше взуття сприяє природному і правильному розвитку стопи, а також захищає пальчики дитини.
  • Жорстка підошва чи гнучка? Вибирайте гнучку підошву. Ви повинні без особливих зусиль зігнути взуття свого малюка. Дитяче взуття повинне мати гнучку підошву, щоб діти могли правильно ходити. Це дуже важливо, особливо для дітей, які тільки що навчилися ходити. Майте на увазі, що у малюків недостатньо сили, щоб згинати ногу так сильно, щоб цього зусилля вистачало на вигин жорсткої підошви. Тому подумайте, як би ви йшли, якщо не будете в змозі зігнути ногу.
  • Взуття на щиколотці або під щиколоткою? Виберіть взуття під щиколоткою. Це міф про те, що потрібно вибирати взуття, яке «тримає кісточку нерухомою». Це абсолютно не правильно. Ноги дитини повинні якомога менше бути охоплені взуттям. Якщо ви взуєте на малюка черевики, які фіксують щиколотку, дитині буде важко ходити. Більше того, м’язам буде важко виконувати свою функцію і розвиватися належним чином. Дітям не потрібні такі «милиці», щоб вчитися ходити. Це як відправити малюка досліджувати світ з лижними черевиками.