Як правильно спати?

Кожен з нас дуже пристойну частину свого життя проводить уві сні. І, тому, складно не погодитися з тим, що висипатися потрібно так, щоб не було шкода витраченого на це дійство часу. Пробудження повинно бути бадьорим, настрій хорошим, а організм повним енергії і готовим до нових звершень. Щоб все відбувалося саме так, а не інакше, варто задуматися про одну річ, яка має для хорошого сну важливе значення. Йтиметься про такий нічим незамінні предмет, як матрац. 

 

 

Для матраців існує кілька різновидів наповнювачів. Залежно від них і потрібно вибирати матрац. Природно, мова йде про ортопедичні різновиди. Одним з кращих вважається латексний наповнювач. Всі вироби цієї лінійки надають благотворний ефект. Оптимальне поєднання ціни та якості є «залежні пружини», основною відмінністю яких є також масажний ефект. Непоганий і наповнювач з кокосового волокна. Але, він для тих, хто вважає за краще жорсткість. В основному, звичайно вибір матраца це справа суто особиста, але трохи розбиратися варто.

yak-pravilno-spati-na-podushc_891

 

 

Але, як то кажуть, не настільки важливий предмет, як сама його значимість для процесу. Спати, як виявилося, теж потрібно вміти. А то і ніякий матрац не допоможе. По-перше, не слід нехтувати цим процесом, порушувати фази сну і «плутати» день з ніччю. Перед сном слід добре провітрювати приміщення. Постаратися захистити себе від сторонніх шумів. Дуже добре для швидкого засинання приглушене світло і легка, тиха музика. Важливо зручно влаштуватися. Вибрати ковдру і простирадло «по погоді». Так як під час відвідування Морфея вас не повинна турбувати ні спека, ні холод.

 

 

Сон, як стверджують медики, дуже важливий для здоров’я. Тому слід виробити в собі звичку бути гурманом не тільки в їжі або в чомусь ще, але і в процесі відпочинку. Приємних вам сновидінь і не забудьте купити хороший матрац!