Як правильно приймати амарантову олію?

Всередину організму в якості лікарського препарату продукт слід вживати тільки після консультації з фахівцем — терапевтом, гастроентерологом або дієтологом, в залежності від того, на який орган направлено лікування. Для виключення можливості нанесення шкоди здоров’ю не варто самостійно створювати лікарські рецепти.

content_vfckj__econet_ru (1)Пам’ятайте, що амарантовое масло не є аналогом оливкової, кукурудзяної або соняшникової олій, тому його не можна приймати всередину в чистому вигляді. Необхідно розвести амарантову олію в одній з перерахованих вище олій у співвідношенні один до чотирьох.

При проходженні курсу лікування не можна приймати більше трьох столових ложок складу за одну добу. Випивати склад необхідно за годину до прийому їжі або через півгодини після прийому їжі. Запивати розчин водою, соком, молоком або газованою водою заборонено. Для досягнення максимального результату не варто переривати курс, не доводячи до його закінчення. Періодичність курсових прийомів може бути два рази на рік, в ті часи, коли організм особливо потребує отримання поживних речовин, тобто навесні і восени.

Залежно від типу лікування, інтенсивність курсів та їх тривалість, а також спосіб прийому може змінюватися. Так наприклад, для лікування хвороб і травм шкірного покриву, склад наноситься на травмовані ділянки шкіри окремо, тобто застосовується зовнішньо.

Вживання в їжу амарантової олії

Для отримання корисних речовин без шкоди організму, слід віддавати перевагу продуктам з вмістом олії амаранту або борошну, виготовленому із даної культури. Така їжа є елементами здорового і збалансованого харчування. Дуже добре підходять для тих, хто стежить за рівнем ваги, кількістю цукру в крові, а також намагається нормалізувати роботу травної системи і організму в цілому.

Існує думка, що здорові продукти — це несмачно. Насправді амарантові сніданки, висівки, макаронні вироби і навіть солодощі мають відмінний смак, який не поступається звичному харчуванню.

Для любителів самостійного приготування випічки корисним відкриття стане амарантове борошно. Вона має відмінні властивості підйому, рихлість і легкість, тому підходить для приготування широкого асортименту страв.

Сподіваємося, що вам сподобалася дана публікація і вона була для вас корисною. Якщо так, то діліться посиланням на статтю з друзями та родичами у соціальних мережах. Чекайте на нові публікації вже дуже скоро. До зустрічі!