Як правильно прати пуховик?

Першими «випробувачами» пуховиків були дослідники Арктики і Антарктики, так як неможливо в мороз від мінус п’ятдесяти до мінус вісімдесяти обійтися без теплого одягу. Потім пуховик влаштувався серед робочого одягу в регіонах з низькою температурою. Завдяки морозостійкості і практичності він поступово перекочував в повсякденне життя. Тепер жодна жінка, і так само жоден соловік не уявляють зиму без теплого, зручного та легкого пуховика.

Жіночі пуховики, які можна придбати в магазині Мила Нова, як і будь-який верхній одяг, неминуче потребують прання. Можна попрати пуховик в домашніх умовах, або скористатися послугами хімчистки.

article_img_35

Для прання в домашніх умовах вдамося до допомоги пральної машини, виставивши режим делікатного або ручного прання.

Для того, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд і якість тканини пуховика, необхідно дотримуватися наступних порад: відмовтеся від прального порошку, щоб уникнути розводів, використовуйте рідкий засіб для прання, або спеціальний засіб для прання пуховиків, не використовуйте ополіскувачі, так як вони можуть пошкодити спеціальну вологостійке просочення тканини.

Перед пранням виверніть куртку, застебніть замки. Не використовуйте замочування. Щоб пух в процесі прання не збивався по краях куртки, можна в барабан пральної машини покласти кілька тенісних м’ячиків. Вода в пральній машинці повинна мати не більше тридцяти градусів. При першому пранні скористайтеся додатковим полосканням. Віджимання повинне відбуватися на мінімальних обертах.

Після прання, розтрусіть куртку, повісьте на плечики недалеко від невеликого джерела тепла, щоб висушування проходило повільно і рівномірно. Час від часу струшуйте пуховик, щоб уникнути утворення грудок з пуху.

При правильному догляді, улюблений пуховик буде довго вам служити. Адже це досить дороговартісна річ і дуже неприємно було б пошкодити чи взагалі знищити дорогу одежину. Ставтеся до речей з турботою та повагою і тоді вони будуть вам служити багато років без проблем!