Як правильно прати дитячі речі?

Чистота одягу малюка — це дуже важливо не тільки з точки зору краси, але і здоров’я. Малюк, який має чистий одяг, менше схильний до інфекційних захворювань. Але з іншого боку, неправильно вибрані засоби для прання можуть викликати сумні наслідки у вигляді подразнень.

Що вибрати: мило чи дитячий порошок? Раніше дитячі речі прали тільки милом. Зараз воно відійшло на другий план, хоча і має ряд переваг. Дитяче мило виготовляється з природних матеріалів, воно добре виполіскується і надає одягу м’якість та ніжний аромат.

stirka

Якщо ви віддаєте перевагу дитячому порошку, то уважно вивчіть його склад. Краще, якщо він буде створений на основі мила, без великої кількості складних хімічних складових. У дитячому порошку немають міститися флуоресцентні відбілювальні препарати, які залишається на тканині після прання. З його функцією успішно справляється відбілювач на основі перекису водню.

Прати руками або пральною машиною — вибирати тільки вам. При використанні автоматичної пральної машини (до речі, можна купити пральну машину в Харкові на дошці olx за найкращими цінами), слід вибирати повний цикл прання з високою температурою і користуватися функцією додаткового полоскання. Використання «швидкого» прання є неприйнятним. Якщо ви перете дитячим порошком вручну, то не забудьте також кілька разів прополоскати білизну, змінюючи гарячу воду на холодну.

У разі сильного забруднення краще попередньо замочити дитячі речі на деякий час. Завдяки такій процедурі від них відокремляться не тільки засохлі шматочки їжі або бруду, а й прання у пральній машині стане більш ефективним.

Звичайно, дитячий одяг перед пранням необхідно сортувати за кольором і, вибираючи режим прання, уважно вивчити ярлички. Дитячий одяг не можна прати разом з дорослим одягом. Сушити речі зручно на радіаторах опалення, але краще цього не робити, так як, пересушений одяг стане жорстким і залишиться таким навіть після прасування.

Прання — це не дуже приємне заняття. Довіривши його пральній машині, ви зможете більше часу провести зі своєю родиною.