Як правильно починати спілкування з хлопцем?

Багато в чому від того, як ви говорите з вподобаним вам хлопцем, буде залежати, доб’єтеся ви його і чи буде між вами щось серйозне. Ви таким чином зможете показати йому свою доброзичливість і гаряче бажання познайомитися трохи ближче.

Guy and girl enjoying eachother's company at a bar

Що потрібно робити?

Ось основні моменти, яких вам потрібно дотримуватися, якщо ви не знаєте, як правильно починати спілкування з хлопцем, але дуже цього хочете:

— намагайтеся посміхатися частіше;
— приховуйте свою нервозність;
— по можливості хваліть хлопця;
— дивіться хлопцеві в очі, але ненав’язливо;
— називайте його завжди по імені.

Отже, будь-яка дівчина, яка не з чуток знає, як правильно починати спілкування з хлопцем, скаже вам, що посмішка — запорука успіху. Саме вона допоможе розтопити лід і налагодити подальші відносини. Коли хлопець бачить, що ви розслаблені, то він сам буде до вас тягнутися.

Не забувайте робити хлопцю компліменти. Якщо думаєте, що приємні слова любимо тільки ми, дівчата, то помиляєтеся. Дослідження показали, що сильна стать навіть більш ласа на компліменти, ніж жінки.

Таким чином, якщо ви думаєте про те, як правильно починати спілкування з хлопцем, можете його спочатку похвалити за якусь дрібницю, але щоб це не здавалося лестощами. Підкресліть сильні його якості, висловлюйте згоду, відзивайтеся доброзичливо про його вчинки Ну і все в такому дусі.

Для того, щоб продемонструвати хлопцеві спільність поглядів, вживайте ті ж самі вирази, що вживає він. Не обов’язково повторювати, немов папуга, все слово в слово — це буде виглядати комічно. Постарайтеся лише підлаштуватися під його настрій і його манеру говорити. І ви відразу побачите, як він до вас потягнеться.