Як правильно планувати свій час?

У сучасному інтернет просторі існує велика кількість статей, які закликають до раціонального використання часу. І це зовсім не дивно, адже час — це унікальний ресурс, який, на жаль, не підлягає відновленню. Саме тому, правильне планування кожного дня може послужити запорукою успіху і міцною основою благополучного життя.

545447_w_300Гарантувати абсолютну новизну розгляду даного питання досить складно, тому мені б хотілося навести кілька рекомендацій, які, на мій погляд, є найбільш важливими для досягнення бажаної мети.

Порадада № 1. Візуалізуйте свої плани. Ця істина стара як світ, однак це не заважає людям благополучно про неї забувати. Людська пам’ять не ідеальна, а план, записаний на папері, вже наполовину виконаний. Сьогодні існує маса гаджетів і пристосувань, призначених для планування вашого часу. Важливим моментом при складанні подібних списків є залежність актуальності справи від її порядкового номера. Рекомендується ставити на перші місця завдання, які є найбільш важливими або трудомісткими.

Порада №2. Дотримуйтеся режиму дня. Порада не нова, але дуже дієва. Природно, слід зробити акцент на ранній підйом. Саме з ранку людський організм здатний на рекордний обсяг виконуваної роботи, як інтелектуальної, так і фізичної. А звикання до нових стандартів сну відбувається в досить короткі терміни.

Порада № 3. Не відкладайте нічого на потім. Людям властиво розтягувати виконання покладених на них обов’язків на досить довгі часові проміжки. Результатом такої поведінки стають завали на роботі, брак часу та інші неприємності. Намагайтеся відразу ж позбавлятися від завдань, з метою уникнення ефекту снігової лавини.

Порада № 4. Не забувайте відпочивати. Робота, кар’єра, підвищення кваліфікації і саморозвиток — все це, безсумнівно, важливо і потрібно для щасливого існування людського роду. Однак, не варто забувати і про відпочинок. Саме він є незамінним компонентом повноцінної життєдіяльності людини. Включайте відпочинок у свої плани і ви будете зобов’язані стати хоч трішки щасливішими.

Ось кілька простих, але ефективних порад, прислухавшись до яких, ви отримаєте можливість швидше справлятися зі своїми повсякденними обов’язками і приділяти час, що звільнився іншим не менш важливим речам.