Як правильно пити воду щоб схуднути

Відомо безліч різних способів для схуднення, але найпростішим з них і ефективним по праву вважається водна дієта. Пиття води сприяє насиченню організму енергією, в результаті чого така дієта є не тільки ефективною, але і корисною. Адже вода не сприяє розвитку ускладнень і тим більше не має протипоказань.

Тільки для того, щоб домогтися позитивних результатів схуднення за допомогою водної дієти, необхідно з’ясувати, що ж для цього потрібно? Тому в даному матеріалі розглянемо всі ази і тонкощі схуднення за допомогою водної дієти.

 

maxresdefault-5

 

Корисні властивості води

 

Користь води для організму людини безмежна. Адже, як відомо, що без їжі людина може прожити близько місяця, а ось без води не протягне і трьох днів. Все це пояснюється тим, що організм людини на 80% складається з води і тому її зниження призводить до розвитку зневоднення.

 

113-1024x349

 

Завдяки воді відбувається прискорення обміну речовин, а також можливість виведення з організму токсичних речовин і шлаків, які відкладалися вже багато років.

Вживання води сприяє зниженню бажання поїсти, що позитивно позначається на процесі схуднення. Адже споживання рідини сприяє заповненню порожнини шлунка, перешкоджаючи надходженню надлишкової їжі.

Але, крім цього, користь рідини для організму полягає в наступному:

 

 • Здійснюється зниження жирового запасу в організмі у вигляді розщеплення жирових клітин.
 • Спостерігається зниження апетиту.
 • Здійснює живлення всіх органів і систем.
 • Дозволяє уникнути проблем з кишечника, зокрема, запорів.
 • Дозволяє вирішити проблему затримки рідини в організмі. Адже якщо людина мало споживає рідини, то організм з метою самозбереження починає її економити, провокуючи тим самим негативні наслідки для організму.

 

Але крім цього, вода також дозволяє вирішити проблему надмірної ваги, якщо правильно її вживати.

 

 

Як правильно пити воду, щоб схуднути?

 

Водна дієта дозволяє скинути зайві кілограми за короткі проміжки часу, але при цьому важливо дотримуватися методики споживання рідини. Для схуднення необхідно виконати наступні умови:

 

 • Тривалість водної дієти повинна бути не менше 3-4 тижнів. Відразу після цього важливо повернутися до колишнього режиму споживання рідини, який становить 1,5-2 л на день. Кількість добової норми споживання рідини при водній дієті становить в середньому 2,5 л, але все залежить від маси тіла.
 • У теорії для схуднення необхідно знати, що на кожен кілограм ваги припадає 0,04 л рідини. В такому випадку можна порахувати, що на 70 кг ваги необхідно випивати 2,8 л води. При цьому дану кількість необхідно розбити на день в рівних кількостях, але, ні в якому разі, не випивати за один раз. Пити більше зазначеної норми також не рекомендується, так як це може дати ускладнення на шлунково-кишковий тракт і серцево-судинну систему.
 • День кожної людини, незалежно від того, хоче вона схуднути чи ні, обов’язково, повинен починатися не з сніданку, а зі склянки води. При цьому дуже важливо знати, що краще пити воду мінеральну і негазовану. Можна також пити і кип’ячену, якщо є підозри на наявність патогенних бактерій в її складі.

Корисно знати! За добу людина відчуває не тільки відчуття голоду, але і спраги, тільки останнє вгамовується за допомогою їжі, а не води. В результаті чого людський організм обростає жировими прошарками.

 

0_thumb16

 

Це основні правила водної дієти, яких варто строго дотримуватися, щоб досягти позитивного результату в зазначений термін. Але є і другорядні рекомендації, які свідчать про наступне:

 

 • Вдаватися до такого роду дієти рекомендується у весняний або літній період, коли рідина в організмі добре засвоюється, а також швидко виводиться. При цьому не спостерігається негативний вплив на організм через надмірне навантаження.
 • Перш ніж сідати за стіл їсти, необхідно за півгодини до цього випивати склянку води. Рідина знижує апетит і тому замість тарілки супу, ви будете з’їдати половину. Такий фактор позитивно вплине на процес зниження надмірної ваги.
 • Не можна запивати їжу, так як це призводить до уповільнення процесу травлення і навіть може викликати розлад шлунка. Для того щоб уникнути таких наслідків, пити необхідно після їжі через 20-30 хвилин, коли основна маса їжі вже буде перетравлена.
 • Вживати воду необхідно не залпом по одній літрі, а пити незначними ковтками, але при цьому часто.
 • Максимальна кількість споживання рідини за один прийом не повинна перевищувати 1-2 склянок. В іншому випадку це призведе до розтягування шлунка, що викличе дискомфорт в області живота.
 • Не можна в перший день водної дієти випивати свою розраховану норму, так як це може призвести до несприятливих наслідків. Необхідно досягати розрахованої норми поступово, витративши на це 2-3 дня.
 • Якщо дієта припадає на літній час, і в цей момент відбувається виконання фізичної роботи, то слід враховувати втрати води на виділення поту. Слідуючи з цього, необхідно знати, що норма може бути збільшена на 0,5-1 л.
 • При високому споживанні води в день (більше 3 л), обов’язково, необхідно здійснювати вживання полівітамінів. Робиться це для нормалізації корисних речовин, які виводяться з організму разом з водою.

Якщо спільно з такою дієтою в комплексі виконувати фізичні вправи, то позитивний ефект схуднення буде гарантований вже через кілька тижнів. Але при цьому важливо не забувати, що під час фізичних вправ пити воду не рекомендується. Крім того, якщо з щоденного раціону виключити шкідливу калорійну їжу, то вже через місяць вдасться отримати струнку фігуру з відсутністю надмірної ваги.

 

 

Яку воду пити для схуднення?

 

Важливо приділити увагу питанню про те, яку ж воду необхідно пити? Під водною дієтою мається на увазі вживання виключно тільки чистої води, але зовсім не соків, чаїв і кави. Вживається тільки така рідина, яка не містить в собі цукру, солі, різних добавок і всього іншого, а тільки лише мінеральна або очищена вода. Вітається додавання у воду лимонного соку або ложки меду, особливо якщо пити її в ранковий або вечірній час.

 

limonnaya_voda_dlya_pohudeniya-63836-1024x604

 

Вода повинна бути або мінеральною, або очищеною за допомогою спеціальних фільтрів. Кип’ячена вода не завжди відноситься до ряду корисних, так як в її складі відсутні не тільки шкідливі речовини, але і необхідні для організму. Тому для водної дієти відмінним варіантом є вживання мінеральної води з джерел або води з крану, тільки після того, як вона пройде очищення.

Багато хто вважає, що гази в мінеральній воді є корисними і така рідина відмінно підходить для схуднення. Насправді ж пити сильногазовану воду зовсім не рекомендується, так як гази сприяють розладу шлунка. Особливо це чітко проявляється, якщо за один раз випити декілька склянок. В результаті виникають неприємні симптоми печії і дискомфорту в животі. Тому пити можна тільки негазовану очищену воду, мінералізація якої не перевищує 1 гр на 1 л.

 

89078473_poleznuye_svoystva_voduy

 

Заборонено пити рідину, температура якої становить нижче +20 градусів. Холодна рідина сприяє гальмуванню процесу схуднення, що обумовлюється уповільненням обміну речовин. Пити гарячу воду також не рекомендується, так як засвоюється вона вже зовсім по-іншому.

Протипоказання до водної дієті полягають тільки в наявності проблем з нирками. Якщо у людини нирки працюють з перебоями або виявлені камені в цих органах, то слід попередньо проконсультуватися з лікарем з приводу такого роду дієти. Якщо лікар заборонить таку дієту, то слід шукати інші альтернативні способи схуднення.

 

Таблиця споживання води

 

Нижче наведена таблиця, в якій відображені нормовані значення добового споживання води для людини з різними ваговими категоріями.

 

21039505_1669510733081876_1368075702_n

 

З таблиці видно, що чим більша маса тіла, тим більший обсяг необхідного споживання рідини на добу. Тому людям, які прагнуть схуднути і при цьому мають значну масу тіла, необхідно дотримуватися таких обсягів, в іншому випадку позитивний результат буде важко отримати.

 

Відгуки

 

Щоб дізнатися, наскільки ефективною є водна дієта, слід розглянути відгуки людей, які відчули чудодійний ефект води на собі.

Дарина, 26 років: «Я дізналася про те, що пити воду не тільки потрібно для того, щоб схуднути, але це також є важливим критерієм для нормального функціонування організму. Я відчула ефективність водної дієти на собі в комплексі зі спортивними вправами в домашніх умовах. З раціону виключила всю жирну їжу, приготовлену на сковороді. Через місяць я схудла на 7 кг. Зараз моя вага становить 67 кг. Під час дієти не було ніяких побічних ефектів, що викликало у мене масу позитивних емоцій. Тепер схуднути стало набагато простіше. Думаю, якщо б я не поєднувала спорт і правильне харчування з водною дієтою, то мені вдалося б схуднути за місяць на 4 кг як мінімум. Дякую за корисну інформацію. Тепер з гордістю можна сказати, що такий народний цілитель, як вода, дійсно допомагає позбутися від деяких недуг».

 

dieta-do-i-posle00064

 

Світлана, 39 років: «Вирішила спробувати водну дієту, для чого вирішила замовляти спеціальну бутильовану воду. Пила я її протягом тижня в кількості, яка вказана в таблиці. Тобто, на мою вага 87 кг я випивала по 3,5 л на день. З ранку я заправляла дві пластикові пляшки (3 і 0,5 л) і до вечора з труднощями їх спустошувала. Спочатку зробити це було дуже складно і практично неможливо. Відвідування туалету зросло в геометричній прогресії. Але вже буквально через тиждень я побачила незначні зрушення і, тут у мене відкрилося друге дихання, а точніше, шлунок. На радощах я стала випивати цю кількість рідини, і вже через місяць моя вага склала 82 кг. При цьому харчувалася я в повсякденному режимі і не приділяла увагу спорту, як радиться в даному матеріалі. Але все ж результат отримано і нехай не в тій мірі, що хотілося. Через місяць планую продовжити свій процес схуднення за допомогою водної дієти».

 

sidebysidebefafternew_edited-4

 

Антоніна, 32 роки: «Водна дієта — це єдиний вподобаний спосіб для схуднення, в якому я знайшла позитивний результат. Якщо раніше я витрачала гроші на різні нові таблетки і препарати для схуднення, позбавляючись усього лише на 2-3 кг за місяць, то тепер я втратила майже 8 кг і дуже задоволена. Дівчата, я хочу вам сказати, що такий нехай і примітивний спосіб схуднення, дійсно працює і дозволяє позбутися від надлишкових жирових прошарків. У свої 32 роки я буквально пару місяців тому важила ще 93 кг, а тепер вже 85 кг. Це звичайно, ще не межа, але результат очевидний. Крім зниження ваги, я відчула полегшення і поліпшення самопочуття. Адже і правду вода все-таки має чудодійні властивості. Я хочу всім порекомендувати цей спосіб, так як він абсолютно безкоштовний і не має ніяких протипоказань».

 

bacdf41fd247d01b0203e599892f9