Як правильно пити алкогольні напої?

Мабуть, жоден захід і свято не обходиться без спиртних напоїв. Немає нічого поганого в тому, щоб іноді розслабитися в компанії друзів з келихом вина або кухлем пива.

1527170621_20Однак потрібно пам’ятати про міру. Надмірне вживання алкоголю ніяк позитивно на ваш організм не вплине. Для того, щоб не було неприємних ситуацій, потрібно знати ряд правил і рекомендацій.

Основні правила і рекомендації

Поїсти перед заходом

І бажано внести в раціон продукти з високим вмістом складних вуглеводів. Це може бути, наприклад, рис, макарони і чорний хліб. Після такого перекусу спирт буде набагато повільніше всмоктуватися в кров, а, отже, організму буде набагато легше впоратися.

Обов’язково закушувати і запивати

Щоб уникнути неприємного похмілля на ранок, потрібно завжди дотримуватися простого правила: після кожної чарки випивати трохи води, соку або закушувати овочами, рибою або м’ясом. Вода врятує вас від зневоднення, а закуски сповільнять всмоктування спирту в кров.

Виключити газовані напої

Вміст вуглекислого газу в напоях провокує швидке проникнення спирту в кров, в результаті чого, організм швидко п’яніє. Такі напої виключені для тих, хто страждає захворюваннями печінки, через дуже згубний вплив на цей орган.

Не курити

Робити суміш з куріння і алкоголю точно не рекомендується. Мало того, що це дуже шкідливо, та ще й вельми хмільно діє на організм.

Не змішувати напої

Неправильне змішування різних напоїв гарантовано призведе до похмілля. А деякі поєднання навіть згубно впливають на організм. Наприклад, спиртне + енергетик вельми негативно впливає на органи і може спровокувати серцевий напад.

Прийняти спеціальні препарати

Незалежно від того, які напої будуть на заході, слабкі або міцні, слід скористатися ліками і сорбентами, щоб уникнути швидкого сп’яніння і похмілля. Кілька таблеток лікарського засобу виведуть з організму більшу частину спирту і сивушних олій.

Знаючи ці правила, можна уникнути сильного сп’яніння і похмілля, мінімізувати шкідливий вплив алкоголю на організм. Тим більше, щоб приємно провести вечір, не обов’язково напиватися, можна обійтися лише одним або двома келихами вина.