Як правильно підійти до покупки квартири?

Багато людей роками мріють про нову квартиру, але коли приходить час її купувати, вони виявляються до цього абсолютно неготовими. Важливо знати, що покупка квартири є неймовірно складним і відповідальним процесом, який передбачає безліч юридичних моментів, які потребують особливої уваги в процесі укладання угоди.

Pokupka-kvartiryКоли вибрана відповідна квартира для покупки, потрібно спочатку перевірити документи продавця, що підтверджують право власності на нерухомість. Слід також ознайомитися зі способом одержання квартири нинішнім власником, а також попросити у нього виписку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, завдяки якій можна буде дізнатися про всі угоди, що укладалися з цією нерухомістю. При цьому підтвердження прав власності не завжди гарантує сумлінність продавця. Неодмінно потрібно перевірити його паспорт, щоб виключити можливість фальсифікації. Варто відзначити, що купити квартиру ви можете на сайті fazenda.rv.ua за прийнятною ціною.

Якщо угода укладається через довірену особу, слід переконатися, що дозвіл теж є справжнім. У договорі купівлі-продажу в обов’язковому порядку повинна вказуватися інформація як про продавця, так і про покупця. До речі, при складанні або ознайомленні з договором купівлі-продажу найкраще звернутися до досвідченого юриста, оскільки будь-які невідповідності можуть призвести до досить серйозних наслідків.

Важливо також провести огляд нерухомості перед покупкою. Якщо поблизу будинку, де розташовується квартира, знаходиться якась фабрика або завод, потрібно вимагати зниження ціни або взагалі відмовитися від покупки. Важливо також перевірити стан сантехніки і проводки в квартирі, оскільки багато продавців замовчують про подібні несправності. Не завадить також перевірити справність дверних і віконних механізмів. Якщо вони виявляться несправними, незабаром після покупки доведеться проводити ремонт. Крім цього, потрібно максимально себе убезпечити від втрат у разі скасування угоди. Ситуацій, які можуть стати причиною її зриву, може бути безліч, тому важливо хоча б залишитися при своїх грошах.