Як правильно підібрати жіноче золоте кільце?

Іноді цінителі ювелірних прикрас не можуть пояснити, чому їм найбільше подобається той чи інший дорогоцінний метал. Велика любов до певного класичного матеріалу дуже рідко обґрунтована об’єктивними якостями. Незважаючи на той факт, що в платини є набагато більше переваг, золото активними темпами знаходить нових шанувальників у всьому світі. Серед великої кількості виробів зроблених з чистого золота найпопулярнішими є кільця. Це й не дивує, адже красиво зроблене кільце не тільки прикрашає, а також облагороджує і підкреслює красу будь-якої руки. Ну і, зрозуміло, це прекрасний і найкращий з усіх подарунків, яким захоплюється кожна жінка.

kolca-1Кільце — це одна з прикрас, яку носить практично кожна жінка. Як правило, в скриньці у представниць жіночої статі є золотое кольцо на кожен день і для особливих випадків. Звичайне кільце гладкої форми є найвдалішим рішенням для ділової зустрічі. Для заміжніх жінок найкраще підійде обручка, так як таке кільце є символом мудрості і досвіду. На свята можна надіти кільце з діамантами, воно чудово виглядає на штучному світлі. Займаючись вибором золотого кільця в найпершу чергу необхідно врахувати розміри і особливості руки. На руці з вузлуватим суглобом красиво виглядає широке кільце, в якому є вставка з дорогоцінним камінням, тим самим кисть візуально зменшується. На вузьку руку з довгими пальцями підійде будь-яка прикраса, але найбільше її витонченість зможе підкреслити кільце з великою кількістю дрібного каміння. Перше, з чим необхідно визначитися, це куди відправитися за покупкою. Відповідь є однозначною тільки в ювелірний магазин перевірений часом, де кожна прикраса має сертифікат від виробника. В іншому випадку ви ризикуєте придбати підробку або золото низької проби. Чим дорожчу ви вирішили купити прикрасу, тим вищою повинна бути репутація ювелірного магазину.

Перед тим як купувати золоте кільце, потрібно визначитися якій саме моделі ви віддаєте перевагу. Виділяють дуте або недуте золото. Між собою такі моделі відрізняються тим, що у дутого золотого кільця всередині є порожнина, як результат воно дешевше, легше, але має великий об’єм і певні недоліки. Купуючи золоте кільце, зроблене з дутого золота потрібно запам’ятати той факт, що чим тоншим буде золото, тим складніше воно піддається ремонту і швидше ламається.