Як правильно підібрати сережки?

Не секрет, що жінки, незважаючи на свій вік і соціальне становище, обожнюють носити ювелірні прикраси. Адже саме з їх допомогою, слабка стать підкреслює свою сексуальність і красу. Особливою прикрасою вважаються сережки, які акцентують увагу чоловіків на обличчі жінки. Але так як сьогодні можна з легкістю придбати сережки будь-яких форм і видів, перед жінками виросла проблема вибору. Найчастіше в сучасному суспільстві люди заходять в ювелірний інтернет-магазин, який надає можливість швидко подивитися величезну кількість найрізноманітніших видів сережок.

cacdc922-6aa8-11e2-9e35-005056b02f2d_1При виборі правильної форми сережок, необхідно пам’ятати про золоте правило: купувати тільки ті, які підкреслять вашу індивідуальність і красу. Тому слід звертати увагу тільки на ті інтернет-магазини, які надають великий каталог ювелірних виробів, де можна побачити кілька фотографій одного виробу. Коли жінка вибирає собі сережки для щоденного носіння, то вони повинні відрізнятися непомітною красою. Тому більш яскраві і масивні прикраси краще придбати для виходу ввечері. Пам’ятайте, що якщо сережки мають невеликий камінь, то вони, найчастіше, поєднуються з усіма типами одягу, а ось з великими каменями краще носити тільки в особливих випадках. Придбати жіночі сережки ви можете в інтернет-магазині https://elitegold.ua/jwl/sergi/female вже зараз.

Що впливає на вибір сережок?

Крім того, на вибір сережок сильно впливає вік жінки. Молодим дівчатам краще всього відмовитися від масивних прикрас, так як вони будуть неприємно відтіняти ніжну і гладку шкіру. Також молоді дівчата можуть легко носити великі дзвінкі сережки, наприклад в східному стилі. Якщо жінка невисокого або середнього росту, то краще не купувати занадто довгі сережки, так як вони будуть «губитися» в них. А ось високі дівчата можуть із задоволенням носити красиві довгі ланцюжки замість сережок.

При виборі сережок необхідно особливу увагу звертати на форму обличчя. Так, дівчатам з круглим обличчям підійдуть великі сережки, які допоможуть трохи видовжити форму обличчя. Люди, у яких овальне обличчя повинні зупинити свій вибір на сережках у формі кола або овалу. Краще, щоб такі прикраси були великими і багатогранними.

Дівчата з трикутним обличчям найкраще виглядають з невеликими сережками. Найчастіше, до трикутної форми обличчя підходять зовсім маленькі сережки-гвоздики.

Злегка довгасте обличчя вимагає невеликого округлення, якого можна досягти завдяки сережкам правильних геометричних форм: квадратних, трикутних.

Для того щоб зняти кути квадратної форми обличчя, найкраще вибрати довгі сережки з гладкою поверхнею.