Як правильно підібрати колготки?

Колготки — це такий елемент жіночого гардеробу, який використовує більшість жінок. При цьому тема колготок рідко зачіпається стилістами. Тому постараємося, глибоко зануритися в тему і розглянути основні варіанти.

Rajstopy_Fiore_8_DEN_Nero_nero_600Перше про що потрібно сказати, звичайно ж, тілесні колготки. Зараз, колготки тілесного кольору відійшли на другий план, так як вони виглядають трохи старомодно і не завжди добре. Але є й винятки. Тому що заборону на тілесні колготки ввели різні фешн блогери, редактори модних журналів, провідні модні будинки і різного роду знаменитості. Люди, які забувають, що крім модних показів і вечірок, існують представники іншого способу життя.

Люди, які більшу частину свого часу проводять на роботі, в школі або університеті, де існує певний дрес — код. Тому на роботі, в школі або університеті забуваємо про модні «немає» і кажемо тілесним колготкам «так». Це єдине вірне рішення. Є безліч стильних і трендових луків, в яких тілесні колготки грають не останню роль. Тому замінити такий важливий предмет жіночого гардеробу складно, та й не завжди потрібно. Важливо дотримуватися кількох головних порад і правил:

 

  • Колготки потрібно купувати матові, і ніколи не вибирати блискучі.
  • колготки повинні бути ідеально підходящими під відтінок шкіри, ніби їх зовсім немає.
  • Щоб тілесні колготки не так впадали в око, можна складати образи, де колготки буду задіяні в місцях, де їх ледве видно. Якщо, звичайно, мова йде про вечірні образи. Одним з найбільш популярних і модних варіантів колготок, є білі, дуже світлі варіанти колготки. Білі колготки добре поєднуються з чорними короткими вечірніми сукнями, з твідовими класичними варіантами. Також білі колготки відмінно підходять до світлих плащів. Це дуже стильні, на даний момент, колготкі. Переходимо до сірих колготок.

У багатьох фешн блогерів, навесні сірі колготки були абсолютними фаворитом. Якщо вони досить тонкі, приблизно 20-40 ден, то вони будуть виглядати на ногах природно, акуратно і при цьому сірі колготки можна надягати в офісі. Сірі колготки більш насичених тонів, слід вибирати із сатиновим ефектом, з додаванням невеликих блискіток. Ці колготки можна поєднувати з вечірним вбранням, вони зроблять дуже стильним найпростіший кежуал лук. Повсякденні образи, з легкими чорними колготками виглядають більш виграшно і цікаво.

Тому світлі сірі колготки купуйте матових відтінків, а темні і насичені — яскравих і неординарних. На даний час, чорні щільні колготки, стають менш популярними, і поступаються місцем, чорним колготкам більш світлих тонів. У світлих варіантів чимало бонусів. В першу чергу, ноги в них виглядають набагато стрункішими і довшими. Також вони допустимі для офісу і строго дрес — коду, і при цьому виглядають гарно.