Як правильно підібрати і використовувати воскоплав для депіляції?

Думаю, не варто зайвий раз згадувати про те, яке значення для кожної представниці прекрасної статі має її зовнішній вигляд. І як хотілося б, щоб шкіра на ногах завжди залишалася красивою, гладкою, бархатистою. І ця мрія цілком досяжна, так як слід тільки придбати спеціальний прилад для проведення процедури видалення небажаного волосся — він іменується воскоплав. Експериментально доведено, що воскова депіляція — це найвірніший і перевірений метод видалення зайвого волосся, що дозволяє зберігати шкіру на ногах незвичайно гладкою.

Kak-polzovatsya-voskoplavom-5-e1477679283891 (1)Щоб не помилитися при виборі воскоплава і не розтратити даром свої грошові кошти, слід ознайомитися з нюансами його вибору. Найкращий варіант — це покупка касетного воскоплава, він дозволяє працювати з м’яким і з гарячим воском. У таких моделях є роликовий нагрівач, який використовується на одну касету. Цей ролик прекрасно виконує свої функції. Ще касетний воскоплав оснащений терморегулятором, за допомогою якого воскова маса розігрівається хвилин за двадцять. Про такий апарат мріє кожна жінка, яка бажає здійснювати процедуру видалення небажаного волосся самостійно в домашніх умовах і не витрачати на сеанс велику кількість часу. Варто зазначити, що купить воскоплав можна за посиланням.

Необхідно відзначити ще й про підключення апарату до електричної мережі. Касетний тип приладів має два варіанти — це провідні та безпровідні з базою. База являє собою аналог підставки під електричний чайник. Крім усього, для проведення процедури можна вибрати віск будь-якого виду.

Самим ходовим для процедур є хлорофіловий віск, адже він дуже добре розплавляється.

Деякі жінки віддають перевагу жовто-зеленим відтінкам воску або ж зеленим. Неможливо сказати який з цих видів воску найкращий, а який трохи гірший, адже в такому питанні багато залежить від особистих уподобань кожного користувача.

Однак якщо Ви маєте намір придбати такий апарат для проведення депіляції, то обов’язково ознайомтеся з деякими правилами здійснення процедури:

• Касетний воскоплав дуже простий і зручний в експлуатації і не вимагає спеціальних знань, завдяки чому ви зможете використовувати його в домашніх умовах.
• Розігріта воскова маса наноситься в напрямку росту волосся, а видаляється різким рухом руки в протилежну сторону росту волосся.
• Для домашнього застосування найкращим чином підходить м’який віск, а гарячий — для косметичного салону.
• Купуйте косметичну продукцію тільки в перевірених магазинах. Косметичні засоби повинні мати у своєму складі натуральні компоненти, тоді ви не будете шкодувати про дарма витрачені гроші.
• Купуйте товари тільки високої якості, тоді Ви будете знати, що використовуєте найкращий товар.