Як правильно підготувати себе до пологів?

Найважливіша подія для кожної жінки — це вагітність і народження малюка. Відчуття перших ознак вагітності і свідомість жінка сильно змінюється, це помічають близькі люди. З радісними подіями з’являється переживання і, звичайно ж, страх перед пологами. Поговоримо про те, як підготуватися до пологів.

 

 

Як правильно підготуватися до пологів?

 

 

ad7afb4d6c2f8d22b6a2112e56917d42

Переживання з приводу пологів і протікання вагітності з’являються від незнання того, як все відбувається. Для цього бажано протягом 9 місяців почитати необхідну літературу. З літератури або на курсах вагітних можна дізнатися про будову організму і як готується матка до пологів, про всі внутрішні відчуття і розвиток малюка всередині вас. Ви можете переглянути для додатково вивчення інформаційні фільми, схеми.

 

 

Не зайвим буде проконсультуватися з лікарем з приводу пологів.

 

 

Правильне дихання

 

 

Майбутня мама повинна навчитися правильно дихати. Роблячи по вправі кілька разів на день вагітна не розгубиться в скрутну хвилину.

 

 

Вправи для підготовки до пологів

 

 

Можна займатися, фізичними вправами тим самим готуватися до пологів. Фізичні вправи, дихальна гімнастика, масаж, дуже корисні для здоров’я майбутньої мами.

 

 

Робити вправи краще з професіоналом, який передбачить ваш рівень підготовленості, розробить індивідуальну програму. Якщо самопочуття погіршиться, зможе надати необхідну допомогу.

 

 

Підготовка до поїздки в пологове відділення

 

 

Потрібно вибрати і з’їздити в пологовий будинок, в якому ви будете народжувати свого малюка. Познайомитися з завідувачем відділенням і проконсультуватися про пологовий будинок. Також дізнатися розпорядок пологового будинку, і взяти список речей і документів для пологів і після них (засоби для гігієни, сумка для мами і малюка).

 

 

Все потрібно підготувати заздалегідь. Мати завжди при собі гроші, паспорт, підготувати будинок, речі, засоби особистої гігієни, посуд, ліки. Коли почнуться перейми, буде не до цього.

 

 

Отже, бажано підготуватися до родової діяльності починаючи з фізичних вправ, а з психологічного боку просто потрібно себе налаштувати. Не варто лякатися пологів, потрібно думати про те, що ви скоро побачите своє маленьке щастя. І всі муки пологів будуть не страшні, найголовніше народити здорового малюка. Правильна поведінка і дихання під час пологів, полегшить появу малюка. Не потрібно боятися, все буде добре!