Як правильно підготувати чоловіка до вагітності?

Виношують і народжують дітей виключно жінки, але в зачатті, як ви знаєте, бере участь і чоловік. Тобто, вагітність важлива для обох, і як для чоловіка, так і для жінки цей період є особливо відповідальним.

devushka-s-testom-i-muzНа жаль, мало хто з сучасних чоловіків розуміють, що до зачаття необхідно серйозно підготуватися. Ось чому ви повинні знати, як правильно підготувати чоловіка до вагітності, якщо він сам не розуміє цього.

«Навіщо взагалі планувати вагітність?»

Таке питання вам може задати ваш чоловік, і ви на нього повинні бути готові відповісти аргументовано. І якщо фізіологічна роль чоловіка обмежується тільки зачаттям, то психологічна на цьому не закінчується. Ось чому ви повинні розуміти, як правильно підготувати чоловіка до вагітності.

Чоловіки повинні знати, що слід дотримуватися деяких правил:

— мінімізувати контакти з хімічними випромінюваннями і речовинами. Якщо ваш чоловік працює десь на шкідливому виробництві, то тоді в період, коли ви готуєтеся до вагітності, він повинен дотримуватися заходів безпеки, уникаючи прямого контакту з сильно токсичними речовинами;
— не можна носити тісну білизну;
— ходити в сауну;
— можуть бути обмеження в плані сексу вже після зачаття.

Якщо чоловік буде висловлювати невдоволення з приводу обмежень в статевому житті, то потрібно пояснити йому, що все це тимчасово. Справжній чоловік зрозуміє вас. І якщо ви знаєте, як правильно підготувати чоловіка до вагітності, то зможете йому все пояснити.

Подбайте про те, щоб в період підготовки чоловік вживав вітаміни і уникав шкідливих звичок. Адже здоров’я майбутньої дитини залежить не тільки від вас, але і від нього. І це постарайтеся донести до свого чоловіка.