Як правильно оформляти приміщення повітряними кульками?

Сьогодні багато людей, магазинів та офісів проводять різноманітні свята. При цьому створення святкової або урочистої атмосфери вимагає від організаторів особливого підходу і оригінальності. Одним з найкращих варіантів оформлення приміщень, в яких заплановано проведення урочистого заходу, є застосування повітряних кульок.

eb7675f2145b172d4fa9c41f8c7d90f4_500_0_0Часто люди помилково думають, що подібне оформлення підходить тільки для дитячих свят, проте повітряні кульки можуть стати відмінним варіантом навіть для відкриття банку чи введення в експлуатацію нового житлового комплексу. Головне – правильно підійти до використання такого елементу декору, щоб приміщення набуло необхідного настрою. Фахівці вважають, що при оформленні приміщення кульками слід дотримувати декількох простих правил, що неодмінно допоможе досягти бажаного результату. Якщо мова йде про організацію дитячих свят, кульки краще всього розміщувати на рівні очей малюків.

До речі, ви можете купить надувные шарики харьков на сайті svadba.kharkov.ua за найвигіднішими цінами!

Бажано також, щоб кульки були яскравими та різнобарвними. Якщо ж потрібно оформити зал, де буде проводитися такий захід, як весілля або святкування дня народження, кульки краще всього розташовувати трохи нижче і трохи вище рівня очей. Таким чином, прикраса вдало підкреслить урочистість події, але не перетягне на себе головну увагу. Ще одне важливе правило – необхідність рівномірного розподілу кульок по приміщенню.

Складно уявити собі гармонійний інтер’єр в залі, де в одному з кутів велика кількість яскравих кульок, а всі інші кути пустують. Щоб такого не сталося, треба намагатися якомога рівномірніше розподіляти кульки по периметру приміщення. Якщо належить проведення веселих свят, таких як випускний, день народження чи корпоратив, можна використовувати різнокольорові кульки яскравих кольорів. Але для більш стриманих свят, таких, як відкриття нового офісу або магазину, краще не застосовувати більше 3 кольорів. При цьому перевагу варто віддавати світлим відтінкам. Втім, іноді відмінних результатів можна досягти навіть за допомогою чорних кульок.