Як правильно одягнути дитину?

Будь-яка матуся дуже сильно любить і переживає за свою дитину, а також неймовірно гордиться нею і хоче, що б у неї було все найкраще. А вже одягнути її, як лялечку, просто вважає своїм обов’язком. Звичайно це все дуже добре і правильно, але краще обійтися без фанатизму!

kak-odet-rebenka-na-progulku-3Не варто забувати про те, що дітки в будь-якому віці дуже швидко ростуть, а це означає, що не варто купувати неймовірно дорогий одяг. Адже можна чудово одягнути свого малюка і без особливих витрат. З цієї ж причини не кидайтеся скупити весь асортимент дитячих магазинів, ризикуєте тим, що багато речей дитина навіть не встигнете поносити.

До речі, якщо в магазині не можете знайти нічого цікаво для свого чада, радимо скористатися такою послугою, як виготовлення речей на замовлення. Можна отримати те, що так давно шукали. Ціна в більшій мірі залежить від майстра, який візьметься за пошиття одягу.

При виборі дитячого одягу варто віддати перевагу натуральним тканинам, які легко перуться, пропускають повітря і не утрудняють рух малюка. Уникайте великої кількості стразів і вишивок, вони здатні пошкодити шкіру вашої дитини. В першу чергу одяг повинен бути не тільки красивим, але і зручним. Тому не варто купувати речі в обтяжку, малюкові буде дискомфортно. А у віці до 3 — х років професіонали радять і зовсім відмовитися від такого одягу. Купуйте лише просторий одяг, який не буде тиснути.

Обов’язково прислухайтеся до своєї дитини, адже навіть будучи ще зовсі малою, вона з легкістю зможе вам дати зрозуміти, що саме їй не подобається. Також відмовтеся від одягу на виріст, дитина буде плутатися і нервувати. Купуйте одяг чітко за віком та розміром, тоді малюкові буде особливо комфортно і зручно. Він буде з радістю гратися і пізнавати світ, дуже радуючи своїх маму і тата.