Як правильно обрати столові прибори

Необхідні столові прибори

Посуд в наш час стала не просто інструментом для прийняття їжі це вишукана прикраса будь-якого столу. Красиві столові прилади вже перестали асоціюватися з дорогими ресторанами і міцно займають місце в наших будинках. При виборі столових приладів важливим моментом є якість і матеріал, з якого виготовлені сервірувальні набори. У магазинах, найчастіше представлені прилади з пластмаси, мельхіору, дерева, нержавіючої сталі, алюмінію і столового срібла.

Пластмасові прилади зазвичай використовують як одноразовий посуд. Дійсно, для походу на пікнік вона незамінна, а ось для частого використання зовсім не підходить. Більш того, при виготовленні даної посуду використовують небезпечні для організму хімічні добавки.

Набори столових приладів з мельхіору від магазину https://empirehall.com.ua/, таких брендів, як  Brinkhaus, Baccarat, Meissen, Christofle, Bernardaud, відносять до класу люкс. Прилади виконані зі сплаву нікелю, цинку і міді. Дані столові прилади відрізняються довговічністю, вишуканим зовнішнім виглядом і простотою в догляді. Мельхиоровий посуд найміцніший, тому він відмінно підходить як для святкового столу, так і для щоденного використання.

Дерев’яні прилади мають гарний вигляд, але для щоденного застосування навряд чи підійдуть. Вони недовговічні, не надто зручні у використанні і швидко вбирають вологу.

Столові прибори з нержавіючої сталі найпоширеніші. Для виробництва даних приладів використовують сплав стали, хрому і нікелю. Це досить міцні, блискучі і недорогі прилади.

Алюмінієві прилади поступово йдуть з наших будинків і це правильно. Вони небезпечні для здоров’я, не міцні і мають непрезентабельний вигляд.

Срібні прилади завжди є гордістю господаря. Ці прилади міцні, корисні і дуже красиві. У продажу можна зустріти ексклюзивні набори зі срібла, які стануть відмінним подарунком.

Столові прибори відрізняються не тільки матеріалом, але і формою, розміром і дизайном. Ідеальний помічник в бажанні вибрати столові прилади — інтернет магазин. Найпопулярніші набори на 6 і 12 персон.

Столові набори на 6 персон

Це популярний варіант для звичайної середньої сім’ї. Дані набори найчастіше включають в себе 24 предмета, по 6 столових і чайних ложок, 6 вилок і стільки ж ножів. Продаються дані набори в красивому футлярі, який ідеальний для зберігання красивих наборів.