Як правильно обрати смарт-годинник

Смарт-годинник вже міцно увійшли в наше життя не як якийсь аксесуар з майбутнього, а у вигляді повсюдного гаджета. З моменту випуску першого смарт-годинника вже пройшло досить багато часу, і ці пристрої з кожним роком удосконалюються. Їхня робота полягає не тільки у функціях стандартного годинника та синхронізації зі смартфоном. Виробники смарт-годинника сьогодні пропонують своїм клієнтам набагато більше можливостей на будь-який смак.

Які можливості є у смарт-годинника?

Види смарт-годинників можна подивитись тут.
Сучасні гарні моделі смарт годинників мають велику кількість функцій. Найчастіше це зручніші функції смартфона, тобто управління ними за допомогою смарт-годин, не дістаючи сам мобільний телефон. Серед основних функцій смарт-годинника варто виділити:

 • оповіщення з мобільних додатків;
 • повідомлення про повідомлення з соціальних мереж та СМС;
 • можливість дізнаватися про нові листи;
 • нагадування (включаючи події за календарем);
 • будильник.

Деякі смарт-годинники також мають додаткові функції, не пов’язані зі смартфоном безпосередньо:

 • попередження про сидячий спосіб життя;
 • перевірка ритму серця щодо аномалій;
 • повідомлення про пройдену протягом дня відстані.

Можливості смарт-годинників

Найчастіше список доступних функцій залежить від конкретної моделі смарт-годин. Але в рейтингу кращих розумних годинників, в основному, представлені моделі, які надають користувачеві весь цей набір можливостей.

Чим відрізняється дорослий смарт-годинник від дитячих

Головна відмінність найкращих дитячих смарт годинників від дорослих варіацій полягає у вбудованому модулі GPS. Тобто, дитячий смарт-годинник не тільки дозволяє користуватися функціями сполученого смартфона. Вони також дозволяють батькам відстежувати місцезнаходження своєї дитини.

Також дитячий смарт-годинник має наступні додаткові функції:

 • можливість підключитися до мікрофону та прослухати, в якій обстановці знаходиться дитина;
 • повідомлення батькам у разі відхилення дитини від її стандартних маршрутів (наприклад, з дому до школи та назад);
 • кнопка екстреного виклику, якою дитина може скористатися у разі потрапляння в небезпечну ситуацію.

Варто додати, що функція екстреного виклику може бути налаштована як на дзвінок батькам, так і на пряме звернення до правоохоронних органів.

Як вибрати кращий смарт-годинник?

Матеріали та ступінь захисту

Основні матеріали, які застосовуються при виробництві смарт-годин – це метал, пластик та кераміка. Зазвичай це один з головних факторів вартості кращих розумних годинників. Пластикові коштують дешевше, металеві – дорожчі, а преміальні моделі смарт-годин виробляють з використанням кераміки.

Найкращі бренди-виробники смарт-годинників

Багато користувачів визначають, який розумний годинник кращий, за їхнім виробником. Однак це не зовсім правильний підхід. Насамперед, потрібно перевіряти їх характеристики. Однак у світі смарт-годинника вже можна відзначити певних виробниках у своїх сегментах. Так, користувачі iPhone найчастіше купують смарт-годинник від Apple. Дуже хороший розумний годинник випускає компанія Xiaomi. А професійні спортсмени, наприклад, віддають перевагу продукції від Fibit і Suunto.