Як правильно носити чоловічі кільця: кілька головних правил

Кільця мають славу незамінної прикраси для чоловічого образу. Одні чоловіки носять лише обручку, а інші прагнуть нанизати по кілька кілець на кожен палець, прикрасивши руки браслетами і годинником. Як би там не було, в даній статті ми поділимося порадами про те, як правильно чоловікам носити кільця.

ringm1Порада № 1: чим менше, тим краще. Носити на пальцях більше двох кілець (крім обручки) можуть дозволити собі тільки рокери і ті, хто збирається зіграти Джека Горобця. Інших варіантів бути не може, тому якщо в місті не намічається рок-концерт, а вам не дають ефектно тонути на судні в образі комічного пірата, то максимум, що ви можете собі дозволити, щоб не виглядати, м’яко кажучи, дивно, це два кільця на обох руках, крім обручки. До речі тут https://kristall-shop.com.ua/dla-muzchin чоловічі кільця можна придбати за доступною ціною.

Порада № 2: акцент на лівій руці. Носити кільця на лівій руці потрібно з багатьох причин. По-перше, відокремити обручку, що несе, крім іншого, функціональні завдання. По-друге, щоб не пошкодити руку партнеру при міцному чоловічому рукостисканні. По-третє, знизити ризик пошкодження власних пальців, коли доведеться пустити в хід руки після чергових посиденьок в барі. Повірте досвіду: пальці — тендітна річ, тому кільця, перш за все, шкодять тому, на чиїх пальцях вони є.

Порада № 3: кільце і запонки повинні поєднуватися. Із запонками білих відтінків будуть чудово поєднуватися кільця з платини, білого золота, срібла або сталі. Із запонками темних кольорів — прикраси з відповідним камінням.

Порада № 4: враховуємо особливості будови пальців. Чоловічі пальці можна умовно поділити на 3 типи: короткі і широкі, нормальні, довгі і тонкі. Володарям першого типу пальців краще відкласти затію з кільцями, а обручку вибирати максимально тонку і непомітну. Тим, у кого довгі пальці, рекомендується носити кільця трохи ширші традиційної ширини, але при цьому варто відмовитися від занадто масивних. Володарі нормальних пальців можуть не обмежувати себе у виборі кілець.