Як правильно наносити тінти?

Тінти — це чудова помада з дуже зручною щіточкою, і дуже приємною текстурою блиску. При цьому тінт ще й тримається набагато довше, ніж будь-яка помада або блиск.

tint2014-8logo3Однак деякі дівчата вже встигли випробувати тінт і розчаруватися, незважаючи навіть на вартість, тінт несподівано погано виглядає на губах, нерівно лягає, скочується ще й демонструє всі недоліки губ начебто тріщин. Насправді вся проблема не в тінті, а в способі його нанесення. Давайте ж розглянемо що саме не так?

Гладкість губ

Так вже вийшло, що тінт — це суцільний пігмент який дуже швидко вбирається, відповідно якщо на губках є тріщини або сліди укусів, він дуже сильно в’їсться в губи і можна сказати з кінцями. Тому перед нанесенням тінта губи не можна кусати мінімум кілька діб, і перед нанесенням пройтися по губах скрабом або спеціальною щіточкою. Тільки після пілінгу і отримання ультра-гладких губ пігмент вбереться рівномірно.

Колір губ

Це не є обов’язковим, але деякі візажисти рекомендують покривати губи до нанесення тінта тональним кремом, але не надто товстим шаром. Колір тоді буде насиченішим і яскравішим, ніж якщо б ви його накладали безпосередньо на губи.

Вологість губ

Тінт не ляже рівно на вологі губи, тобто якщо ви спираючись на той факт, що тінт підсушує губи покриваєте їх гігієнічною помадою або взагалі рідким бальзамом, то сенсу від того що ви фарбували губи не буде, засіб або буде скочуватися, і його доведеться прибирати з губ як можна швидше, або злізе на одну, що теж неприємно.

Якщо ви будете дотримуватися цих правил, то ви не будете розчаровані в тінті, адже він дійсно буде добре лягати і триматися, правда тільки якщо добре постаратися.