Як правильно користуватися антиперспірантами?

Вічно мокрий одяг і неприємний запах можуть доставити багато клопоту і зіпсувати життя людині. Антиперспіранти не тільки сприяють нейтралізації неприємного запаху, а й позбавляють від підвищеної пітливості. Після нанесення вони тимчасово закупорюють потові залози. Головне, коректно підібрати ефективний засіб і знати, як правильно користуватися антиперспірантами.

antiperspirant-chto-eto-kak-vybrat-i-pravilno-polzovatsya-2Правила нанесення антиперспірантів

Інтенсивний процес потовиділення — це проблема, з якою стикаються багато людей. Для зменшення кількості поту і нейтралізації поганого запаху слід підібрати собі антиперспірант. Рекомендується вивчити інструкцію, як правильно користуватися антиперспірантом borotalco, щоб не пітніти. Можна також проконсультуватися у косметолога, щоб боротьба з пітливістю була більш ефективною.

Фахівці пропонують кілька порад щодо коректного застосування засобу:

 

  • Антиперспірант не можна наносити на вологу шкіру, тому після душу необхідно добре просохнути. Засіб краще впливає на сухі шкірні покриви.
  • Перед тим як скористатися антиперспірантом слід уважно оглянути шкіру. Місце, яке обробляється має бути без подряпин або інших пошкоджень.
  • Якщо людина користується аерозолем, його треба попередньо струсити, після чого пару секунд бризкати на проблемну зону. Відстань від балончика до шкіри має становити не менше 15 см.
  • Кульковий антиперспірант слід наносити круговим рухом тричі в пахвовій зоні.
  • Стіком обробляють шкіру зверху вниз три рази.
  • Після обробки проблемних місць не можна відразу ж одягатися, треба почекати, поки шкіра не висохне. Зазвичай для повного висихання потрібно близько 5 хвилин. Після нанесення засобу на вологу шкіру завжди залишаються білі розводи на одязі.
  • Попадання засобів на слизову оболонку може стати причиною алергічної реакції. Якщо цього не вдалося уникнути, необхідно відразу ж промити постраждале місце прохолодною водою. При сильному подразненні слід припинити використання засобу і звернутися до лікаря.

Якщо прислухатися до порад професіоналів, як правильно користуватися антиперспірантами, то можна буде уникнути неприємних наслідків.

Типові помилки

Подразнення, неприємний запах та алергія — це наслідки неправильного використання антиперспірантів. Найчастіше роблять такі помилки:

 

  • Час нанесення. Антиперспірант треба наносити не вранці, а ввечері після водних процедур. Вночі потові залози не такі активні, і компоненти антиперспіранти вільно доберуться до них.
  • Використання відразу після гоління. Через мікротріщини, що виникають після цієї процедури, може з’явитися свербіж, почервоніння і роздратування.
  • Ігнорування подразнення. Це може тільки погіршити ситуацію. При чутливій шкірі рекомендується проконсультуватися з лікарем, як правильно користуватися антиперспірантами, щоб не пітніти.

У деяких випадках підвищене потовиділення може бути патологічним станом, тому в першу чергу треба пройти діагностичне обстеження, і тільки після цього вже підбирати собі антиперспірант.