Як правильно карати дітей?

Напевно, всі батьки стикалися з такою проблемою, коли їх малюк не слухався. Багато батьків задаються питанням: «Як вірно карати малюка, і чи варто це робити?».

176_maxЯк дивно б не звучало, покарання батьків має бути з любов’ю. Малюк повинен зрозуміти, чому і за що батьки його покарали. А також дитина не повинна думати про те, що ви її не любите. Є батьки, які своєму малюку дозволяють абсолютно все. А є й такі, які діють навпаки. Заборона на все.

Більшість дітлахів зростає егоїстами завдяки своїм мамам і татам. Якщо малюк з дитинства звикне до грошей, то в подальшому він буде вважати, що в цьому світі все вирішують гроші, а також, що все можна купити. Звичайно, ви проводите час на своїй роботі, але про дитину забувати не варто. Є такі батьки, які через те, що, наприклад, не приділили час малюкові, купують якусь іграшку. Так робити не можна! Інакше малюк буде цінувати тільки подарунки. У той час, коли ви граєтеся або просто спілкуєтеся з малюком, потрібно дізнаватися: як він провів свій день, чи є в нього проблеми, що робив весь день і т. д.

Наступний спосіб виховання — покарання. Але робити це потрібно правильно. Малюк повинен точно розуміти, чому його покарали, а також повинен зрозуміти, що такого більше робити не варто. Багато батьків карають свого малюка за ту ж саму витівку по кілька разів. Якщо у вас якісь проблеми або у вас не дуже хороший настрій, то не потрібно відіграватися на дитині. Але якщо ж це сталося, то потрібно, звичайно, попросити вибачення і розповісти через що таке трапилося. Поширене питання батьків: «Яким чином правильно карати дітей, якщо необхідно?». Фахівці пропонують природний метод, наприклад, малюк пролив щось на себе під час прийому їжі, нічого не чіпайте, нехай ходить в брудній футболці. Але такий метод не завжди допомагає.

Наступний тип покарання — відстороняти. Наприклад, якщо ваш малюк відмовляється прибирати в кімнаті після того, як там пограв, то можна не давати йому солодощів. Або ж якщо малюк образив кого-небудь з близьких, то можна спробувати з ним не розмовляти якийсь час. Деякі батьки ставлять дітей в кут. Не можна принижувати малюка. І якщо він розуміє, що вчинок, який він скоїв, поганий, а також він попросив вибачення, то не треба згадувати про його вчинок.

Є ще один тип покарання — фізичний. Але, хлопчика не повинна карати мама, так як через це у хлопчика буде погане ставлення до жінок. Таким способом карати повинен тільки тато. Мама повинна показувати любов і турботу. А ось дівчинку — навпаки. Повинна карати мама, а тато повинен захищати.