Як правильно фарбувати губи?

Ви можете без особливих труднощів створити ідеальний макіяж, важливо правильно підібрати відтінки, які найбільше підходять кольору вашого волосся і тону вашої шкіри. Іноді варто макіяж нанести просто так, для розваги, спробуйте додати собі неповторний новий образ, експериментуючи з власними здібностями і навичками візажиста. Ні в якому разі не шкодуйте грошей і часу на свою красу, адже захоплені погляди оточуючих все окуплять сповна.

f2f6b26a0d3c69c64582591146e34af7Звернемо увагу на жіночі губи і правильне використання косметики на них. Дуже часто можна побачити жінок, у яких губи погано нафарбовані, вони виглядають розмитими або вульгарними. На даний момент існує безліч губних помад, блисків і олівців для губ, які розроблені виходячи з естетичних і корекційних характеристик. Вони дуже добре підходять для губ будь-якої форми і кольору. Жінки, подбайте, щоб ваші губи красиво виглядали, були ніжними, пружними і бажаними.

Спочатку рекомендуємо нанести гігієнічну помаду або помаду, до складу якої входить бальзам, після, акуратно спираючись ліктем на стіл або тумбу, за допомогою олівця, нанесіть тонкий контур на ваші губи. Починати потрібно з верхньої губи. Далі зробіть ґрунтовку губ, накладаючи на них основу за допомогою косметичної губки, яка повинна діставати до кожної тріщинки. Після вам слід нанести поверх шару основи невелика кількість звичайної пудри, для того щоб закріпити помаду на більш тривалий час.

Окресліть контур нижньої губи, поєднуючи його з межами вашої верхньої губи. За допомогою пензлика заповніть контур губною помадою, намагайтеся замазати нею всі тріщинки поверхні губ. Для того, щоб було зручніше фарбувати куточки, відкрийте рот. Ваша губна помада протримається довше, якщо ви промокнете поверхню ваших губ серветкою з паперу, це проста дія також додасть губам злегка матовий відтінок.

На сьогоднішній день, для того щоб виглядати красивою, зовсім не потрібно дотримуватися загальноприйнятих стандартів. Сучасний підхід до краси жінок робить ставку на їх індивідуальність, на стиль і особливості, які властиві тільки їм. Основною перевагою будь-якої косметики є те, що при її допомоЗІ можна будь-яку жінку зробити чарівною. Тільки от не варто з косметикою зловживати — вона повинна не тільки підкреслювати ваші достоїнства, але і приховувати ваші недоліки. У будь-якому разі, не намагайтеся переробити за її допомогою повністю ваше обличчя.