Як правильно фарбувати губи?

Кожен день жінки проводять довгий час перед дзеркалом, щоб створити ідеальний макіяж і виглядати надзвичайно. Сьогодні ви дізнаєтеся, як правильно фарбувати губи, адже чуттєві і виділені губи завжди привертають увагу чоловіків.

Kak-pravilno-krasit-guby-2Перший крок до ідеального макіяжу губ — тональна основа. Покрийте губи основою так, щоб вона ретельно заповнила всі зморшки. Даний крок дуже важливий, адже без нього блиск і помада лежатимуть не так рівно і не так довго.

Після того, як ви накладете основу, візьміться за обмальовування контуру. Для цього візьміть контурний олівець, який повинен збігатися за відтінком з помадою або бути на один тон темнішим за неї. Звичайно ж, намалювати правильний і рівний контур це нелегке завдання, адже постійно тремтить рука. Через це контур може вийти нерівний і це зіпсує весь макіяж. Тому якщо ви ще не призвичаїлися робити контур, то вам допоможе наступний спосіб. Для цього потрібно поставити крапки на губах, через які повинна пройти лінія. Потім обережненько ці точки потрібно з’єднати між собою. У разі надто контрастного контуру можна використовувати ватяну паличку для розтушовування.

Правильний контур є половиною справи. За допомогою контуру можна легко скорегувати форму ваших губ. Для того, щоб зробити губи більш пухкими, лінію контуру слід трохи вивести за натуральну лінію губ. А якщо ви хочете зменшити губи, то малюйте цю лінію трохи вище природної.

Ось ви повільно, але впевнено підійшли до заключного етапу нанесення макіяжу на губи. Для цього візьміть пензлик для губ і нанесіть перший шар помади. Можете і не використовувати пензлик, але він набагато краще фарбує губи. Запам’ятайте, що помаду пензликом слід починати наносити з середини губи до краю. Після того, як перший шар вже на губах, промокніть його серветкою і трохи припудріть. Потім накладіть другий шар помади. Для того, щоб зробити губки більш пухкими, нанесіть невелику кількість блиску.